baca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowy Sącz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jak najbardziej jestem za Riberym. Lewą flankę pasowałoby wzmocnić i najlepszym rozwiązaniem byłby właśnie Ribery ewentualnie Silva.Wydaje mi się że po tym sezonie odejdzie któryś z napastników Eto'o lub Henry. Jeśli Barca wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów to Henry wydaje mi się, że odejdzie, bo on chyba właśnie po to przyszedł do Barcy bo tylko tego trofeum brakuje mu w jego bogatej kolekcji. A jeśli chodzi o Benzemę to owszem podoba mi się jego styl i gra, ale nie przesadzając 50 mln. to trochę za dużo jak na niego, za taka kwotę to chyba tylko naiwny Real kupi Benzemę. A po drugie to za podobną sumę mielibyśmy lepszego napastnika np. Zlatana Ibrahimovića, a on jak dla mnie na dzień dzisiejszy jest najlepszym środkowym napastnikiem świata. Ale narazie niema co kombinować i zastanawiać się co będzie w następnym sezonie. Sprawę transferową zostawmy naszemu Txikiemu.