Zajebiście by było jakby na koniec sezonu organizowali taki mały turniejek, który wyłonił by najlepszą ligę w Europie, reprezentacje 5 najsilniejszych lig w Europie Hiszpańskiej, Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej i Francuskiej grały by między sobą każdy z każdym
Ja też uważam Torresa za najlepszą "9" globu i Maschrano za najlepszego defensywnego pomocnika. I jakby Barca zrobiła taką wymianę w składzie Torres za Ibre i Mascherano za Toure to mielibyśmy chyba najlepszą "11" na świecie. I do tego dokupić ewentualnie Cesca i jakiegoś prawego obronce i skłąd kompletny :)
O co ci chodzi??? Każdy chyba może wyrazić swoje zdanie. Wydaje mi się że Toure odejdzie i lepiej sprowadzić jakiegoś defensywnego pomocnika bo Sergio gra trochę nie pewnie. A Javier byłby idealnym rozwiązaniem dla Barcy. Ja osobiście tak jak każdy z was jestem za tym aby Toure został. Ale co z tego że zostanie jak Pep jest zakochany w Busquetsie i będzie tak jak w ostatnim sezonie, Toure będzie grał tylko w pucharze i w kilku meczach w laliga i LM, chyba że jakis pomocnik dozna kontuzji.
Komentarze
0
Zajebiście by było jakby na koniec sezonu organizowali taki mały turniejek, który wyłonił by najlepszą ligę w Europie, reprezentacje 5 najsilniejszych lig w Europie Hiszpańskiej, Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej i Francuskiej grały by między sobą każdy z każdym
0
Barcelona miażdży :) Piękny mecz, niema na nich mocnych. Oby tak dalej i po kolejną potrójną korone :)
VeB!!!
0
Kurcze Mascherano w Barcy marzenie.
0
Martinez fajny pomysł na defensywnego, ten chłopak to przyszłość, ale ja merze o Mascherano.
0
masq
Dobrze mówisz chłopie :)
Ja też uważam Torresa za najlepszą "9" globu i Maschrano za najlepszego defensywnego pomocnika. I jakby Barca zrobiła taką wymianę w składzie Torres za Ibre i Mascherano za Toure to mielibyśmy chyba najlepszą "11" na świecie. I do tego dokupić ewentualnie Cesca i jakiegoś prawego obronce i skłąd kompletny :)
0
Badzi69
O co ci chodzi??? Każdy chyba może wyrazić swoje zdanie. Wydaje mi się że Toure odejdzie i lepiej sprowadzić jakiegoś defensywnego pomocnika bo Sergio gra trochę nie pewnie. A Javier byłby idealnym rozwiązaniem dla Barcy. Ja osobiście tak jak każdy z was jestem za tym aby Toure został. Ale co z tego że zostanie jak Pep jest zakochany w Busquetsie i będzie tak jak w ostatnim sezonie, Toure będzie grał tylko w pucharze i w kilku meczach w laliga i LM, chyba że jakis pomocnik dozna kontuzji.
0
Torres może przyjść ale jeśli odejdzie Ibrahimovic.
0
Mam nadzieję że uda się zrealizować ten plan, moim zdaniem ten pomysł to strzał w 10.
0
Zlatan jeszcze pokaże na co go stac. Ja w niego mocno wierze :)
0
Messi_10.!
Jeffren ma numer 20