0

xavi zaraz zmieni obraz gry !! zczął rozgrzewke

0

no narazie nie jest za ciekawie !! spodziewałem się więcej po naszych (powiedzmy )

zmienikach !! aLe mimo wszystko stawiam na nas 0-2 Messi .......Messi

Pozdrawiam !

P.S

Valencia po zabójczej końcówce wygrywa z Sevillą 3- 2 !!

0

On jest bezcenny nigdy bym go nie sprzedał ...nawet za te marne 26 mln.Modlę się już teraz o to by go nie sprzedawali

0

Tak Gol Tv pokazuje spotkanie!! Na 100% Pozdrawiam

0

TVUPlayer 65217 GOL TV ..Tutaj smiga jak talala ..!! Jak narazie to gramy poprawnie .. przyspieszy sie gre i wygramy to 2 :0 !!

Eto'o i Messi

0

xavas sie niezle spiął hehe..Napinacz..boisko zwerifikuje :P

0

oby nie oby ..to jest jeden z naszych motorniczych

0

Ludzie przeciez sezon to nie jest tylko dzisiejszy mecz czeka FCb jeszcze wiele spotkan... zawodnicy barcelony nie roboty ..im tez trzeba dac odpoczac ..rotacja w skladzie bardzo duzo daje .. a ze dzisiaj padl remis to zalezy od dyspozycji w danym dniu!!

0

skrociki meczow na tvp2 wlasnie leca

0

Podsumowując dzisiejsze spotkanie ..to szkoda tylko nie przedłużenia zwycieskiej passy. Pozatym ten 1 punkt dał awans FCB do dalszeej gry . troszke zal nie wykorzystanych sytuacji ale i szczescia zabraklo przy ich wykonczeniu...Trzeba sie skupic teraz na kolejnej przeszkodzie a mianowicie Valladolid i podtrzymywac zwycieska serie w la liga !! Pozdrawiam Wszystkich Cules ,, Visca El Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?