21 stycznia 2009, 23:04
0
xavi zaraz zmieni obraz gry !! zczął rozgrzewke
21 stycznia 2009, 22:54
no narazie nie jest za ciekawie !! spodziewałem się więcej po naszych (powiedzmy ) zmienikach !! aLe mimo wszystko stawiam na nas 0-2 Messi .......Messi Pozdrawiam ! P.S Valencia po zabójczej końcówce wygrywa z Sevillą 3- 2 !!
6 stycznia 2009, 12:55
On jest bezcenny nigdy bym go nie sprzedał ...nawet za te marne 26 mln.Modlę się już teraz o to by go nie sprzedawali
5 stycznia 2009, 14:47
Tak Gol Tv pokazuje spotkanie!! Na 100% Pozdrawiam
16 listopada 2008, 21:52
TVUPlayer 65217 GOL TV ..Tutaj smiga jak talala ..!! Jak narazie to gramy poprawnie .. przyspieszy sie gre i wygramy to 2 :0 !! Eto'o i Messi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
xavi zaraz zmieni obraz gry !! zczął rozgrzewke
0
no narazie nie jest za ciekawie !! spodziewałem się więcej po naszych (powiedzmy )
zmienikach !! aLe mimo wszystko stawiam na nas 0-2 Messi .......Messi
Pozdrawiam !
P.S
Valencia po zabójczej końcówce wygrywa z Sevillą 3- 2 !!
0
On jest bezcenny nigdy bym go nie sprzedał ...nawet za te marne 26 mln.Modlę się już teraz o to by go nie sprzedawali
0
Tak Gol Tv pokazuje spotkanie!! Na 100% Pozdrawiam
0
TVUPlayer 65217 GOL TV ..Tutaj smiga jak talala ..!! Jak narazie to gramy poprawnie .. przyspieszy sie gre i wygramy to 2 :0 !!
Eto'o i Messi
0
Tak Gol Tv pokazuje spotkanie!! Na 100% Pozdrawiam
0
TVUPlayer 65217 GOL TV ..Tutaj smiga jak talala ..!! Jak narazie to gramy poprawnie .. przyspieszy sie gre i wygramy to 2 :0 !!
Eto'o i Messi
0
no narazie nie jest za ciekawie !! spodziewałem się więcej po naszych (powiedzmy )
zmienikach !! aLe mimo wszystko stawiam na nas 0-2 Messi .......Messi
Pozdrawiam !
P.S
Valencia po zabójczej końcówce wygrywa z Sevillą 3- 2 !!
0
xavi zaraz zmieni obraz gry !! zczął rozgrzewke
0
On jest bezcenny nigdy bym go nie sprzedał ...nawet za te marne 26 mln.Modlę się już teraz o to by go nie sprzedawali