0

Po zdaniu " Luis Enrique po wielu sukcesach w innych klubach" przestałem czytać.

0

Narazie ten pan to wgl nie gra bo kontuzje :D

0

suchar życia

0

chyba sie normalnie potne xd

0

dowalił xD

0

jest i on :D

0

Pogoń Barlinek szuka napastnika

0

środkowi obrońcy ewriłer

0

to je Rossel tego nie ogarniesz : p

0

Jak czytam te wasze komentarze i mówicie że Neymar do Bayernu idzie.To niech sobie tam idzie krzyżyk na droge mam nadzieje że w europie on nie wypali. A za te pieniądze można kupić lepszego napastnika ewentualnie skrzydłowego : )

0

całą Borussie kurwa kupmy -_-

0

NIE NIE JESZCZE RAZ NIE

0

Tito rujnuje klub...

0

Powiedzcie mi kto za Pedro da 30 mln(według transfermarkt) ...

0

karieraFCB2
Nie rozumiem po co ci Ramos, mamy świetnych bocznych obrońców
szybkich,włączają się do akcji.Gundogan nie wiem czy jest tak bardzo źle w środku pola żeby sprowadzać kolejnego pomocnika, mamy Cesca,Thiago,Xaviego i innych świetnych rozgrywających.Di Maria, hmm jak czytam od dłuższego czasu to ma być Neymar, ale oczywiście w Europie on jest niewiadomą.No i Hummels to akurat by był strzał w 10.

0

Dobrze że Villa odchodzi, teraz jego talent sie tylko marnował.
A ustawianie Messiego na środkowym napastniku to głupota...

0

1.Trzeba według mnie zrobić coś z Xavi'm zbyt bardzo spowalnie gre.Większą rolę powinien odgrywać Thiago.
2.Jak już tutaj każdy pisał potrzebna jest "klasyczna 9"
3.Potrzebny jest stoper, conajmniej . Widac że Barca ma dużo kontuzji obrońców a wystawienie młodego Bartra jest ryzykowne
4.No i oczywiście Bramkarz jest koniecznością : )

0

Pomimo bramki samobójczej to według mnie Pique był i tak najlepszy razem z Songiem. Reszta dała dupy.

0

Od kiedy Pep odszedł i zastąpił go Tito to w grze Barcelony gówno sie zmieniło...

0

Na bramke chciałbym De Gea'a chociaz z MU będzie go cięzko wyciągnąc : /. ale to oczywiście tylko moja opinia ; )

0

Wyszła taka sama 11 jak w 1 meczu z Milanem.. Od kiedy Pep odszedł Tito do tej pory szczerze mówiąc nic nie zmienił.Gra sie nie zmieniła, a moze nawet pogorszyła.No ale cóż trzeba wierzyć w cud :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?