O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Villa
  • Ulubione zespoły FcB
  • Barcelonie kibicuję od 4-5 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4812
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Po zdaniu " Luis Enrique po wielu sukcesach w innych klubach" przestałem czytać.

0

Narazie ten pan to wgl nie gra bo kontuzje :D

0

suchar życia

0

chyba sie normalnie potne xd

0

dowalił xD

Zobacz wszystkie

0

Narazie ten pan to wgl nie gra bo kontuzje :D

0

to je Rossel tego nie ogarniesz : p

0

Od kiedy Pep odszedł i zastąpił go Tito to w grze Barcelony gówno sie zmieniło...

0

Pomimo bramki samobójczej to według mnie Pique był i tak najlepszy razem z Songiem. Reszta dała dupy.

0

Dobrze że Villa odchodzi, teraz jego talent sie tylko marnował.
A ustawianie Messiego na środkowym napastniku to głupota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?