aszyj1978
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blaugrana1989 - co do montoi zgadzam sie w 100%. byly mecze gdzie mecz byl roztrzygniety po 30minutach a montoia nie dostawal nawet 20min
0
Neymar za munira
1
do montoyi nie mozna miec pretenscji. Najpierw trener nie daje mu pograc wogole a potem wpuszcza go od poczatku i to jeszcze w meczu na boisku gdzie nie mozmey wygrac od 4 lat
0
Jedyne co sie podoba to presja na przeciwniku i miejmy nadzieje ze rs sie zmeczy i od 70min cos sie zacznie dziac
0
Messiemu lawka sie nalezala juz dawno temu. Ale zbyt duzo tych zmian moim zdaniem. Druzynie ciezko bedzie zlapac rytm wymieniajac 4-5 zawodnikow w kazdym meczu. 1-2 zmiany to maks. tym bardziej ze nie gramy w srode. Nie wiem o co chodzi z tymi roszadami skaldem ale na pewno juz nie wypoczynek dla zawodnikow
0
Popatrzcie na zachowanie inesty przy pierwszym golu.
Drugi gol z rogu. Popatrzcie co robi inesta i xavi. Ok nie maja szans na walke w powietrzu to sie staje przy slupku a nie czeka na kontre. Najpierw trzeba obronic zeby moc atakowac.
Trzeciej bramki nie bede komentowac bo za takie cos to kazdy zawodnik u kazdego trenera to ma lawe na kilka meczy z automatu. Mam nadzieje ze inesta jak wroci to bedzie mial wielki problem zeby wskoczyc do skladu i ze bedzie dostawal ogon roztrzygnietych juz spotkan.
Podsumowanie wystepu inesty
Gol 1 nie pomogl alvesovi
Gol 2 ogladal walczacych kolegow
Gol 3 asysta
1
" bledy jego druzyny kosztowaly ja poraze?" A moze fakt ze alves sam na trzech przez pol meczu gral panie trenerze?
3
Bierzemy kase i uciekamy
0
Po za tym trener musi przywrocic rywalizacje w druzynie bo bez tego to mozemybwygrywac tylko pojedyncze mecze ale nie trofea
0
W koncu nie jestem sam w moich spostrzerzeniach. Na dzien dzisiejszy to messi inesta i xavi sa najslapszymi ogniwani tej druzyny. Moge jeszcze zrozumiec obecnosc messiego na boisku bo jakiej by on motywacji nie mial to na koniec dnia jest to geniusz i w kazdej chwili moze cos wyczarowac ale zeby messsi byl na boisku msi miec za soba 2 dm ktorzy beda za niego robili czarna robote. Z trojki messi inesta xavi tylko jeden z nich moze byc w pomocy.
0
Co do LE to tez mnie drazni jego ciagle chwalenie messiego. Trener powinien mowic cos w stylu " cieszymi sie z zwyzki formy leo ale my wiemy i on ze stac go na wiele wiecej i pomozemy mu w odnalezieniu formy sprzed kilku lat ale duzo bedzie zalezalo od niego samego i on o tym wie" a nie teksty typu" leo jest najlepszy i zawsze bedzie nawet jak bedzie na bramce" leo nie jest najlepszy to ronaldo jest najlepszy na dzien dzisiejszy czy to sie komus podoba czy nie
0
Nikt nie mowi ze trener powinien odejsc po 2 miesiacach. Ale nie bede chwalic goscia tez za to ze przegral 2 pierwsze powazne mecze bo uwazam ze nawet majac tych ludzi ktorych ma mozna by te mecze rozegrac lepeij. Nikt nie moze oczekiwac od niego ze bedzie wygrywal wszystkie mecze tym bardziej w pierwszych miesiacach swojej pracy. Ale kibice oczekuja jakiegos pomyslu na gre i kierunku w ktorym ta druzyna bedzie podazadc. Wczorajszym meczem i skladem niestety trener wlal wiele watpliwosci w serca kibico poprze wyjsciowy sklad, taktyke na mecz i zmiany w jego trakcie. Jedna z wazniejszych zalet np. Jose jest umiejetnosc reagowania na wydarzenie boiskowe a LE Wczoraj nie pomogl zespolowi wrecz go oslabil.
Zmiana suareza na pedro porazka. Suarez byl do zmiany bo zajechany ale moglby wejsc np. Munir ktory jest zdecydowanie lepszy od pedro jak do tej pory.
Wprowadzenie rakitica za xaviego bez sensu. To xavi ma wieksze umiejetnosci do ostatniego podania niz horwat.
Bycie nie wzruszonym na ataki realu lewa strona. Xavi gral zdecydowanie za wysoko i przez to alves zostawal sam na 2 czasami 3 zawodnikow realu.
0
Inesta sie nie wypalil? Inesta sie wypalil juz dwa lata temu
1
Jakbys ogladal barce wystarczajaco dlugo to bys wiedzial ze obecna sytuacja jest powtorka z rozrywki.
0
Jak dla mnie to klopp z borussi bylby idealny. Koles z harakterem doswiadczeniem i charyzma. To co osiagnal z borusia to majstersztyk. Super wprowadza nowych zawodnikow.
Teraz mu nie idzie ale to bylo do przewidzenia. Ciekawe jakby barca wygladala jak by jej najlepszy zawodnicy odchodzili co roku do realu.
0
Miejmy nadzieje tylko zeby nie doprowadzili klubu do ruiny finansowej i messiego do stanu w ktorym dostaniemy za niego 25 baniek jak za ronaldinio
0
Czy ktos wie kidy beda nastepne wybory?
0
Potzebny bedzie trener ktory przed przyjsciem powie. " biore robote ale pique alves xavi inesta messi musza odejsc w to miejsce che tego tego i tego" tylko zeby tak sie stalo bedzie potrzebny nowy zarzad i ludzie z jajami
2
Martino byl kozlem ofiarnym ktorego celem bylo zakrycie indolenci zarzadu.
Na koncu to trener winien wszystkiego
0
Tak jak juz mowilem. Caly zarzad ciagnie ten klub w dol od 4 lat
0
Jak dla mnie to alves i pique juz od dawna maja wazniejsze rzeczy niz koncentracja na pilce. Ostatni wyskok piueq pokazuje to doglebnie
0
Bravo
Alves. Bartra. Mathiew. Alba
Rakitic sergio mascherano
Suarez. Neymar
Munir
0
Moze klopp odejdzie z borusi i wezmie ze soba reusa w miejsce inesty
0
Czy ktos wie jak wyglada proces zwolanie wczesniejszych wyborow?
0
Ja proponuje murhinio. Jego pierwszym transferem z klubu bylby pewnie zubizareta
0
Proponuje ineste xaviego messiego i pique na lawe w nastepnym meczy. W ich miejsce rafina rakitic munir i bartra
0
Zgadzam sie w 100%. Wiadomo bylo za nie bedzie gral Bale wiec zabezpieczanie tej strony nie mialo sensu wrecz przeciwnie. To byla okazja zeby ta strona atakowac ( alba) co by zmuszalo jameza do powrotow. Sposob realu na barce byl taki widoczny ze az plakac sie chcialo na brak reakcji ze strony trenera. Alves sie musial kopaz z 3 ludzmi realu. Ronaldo isco i marcelo. Popatrzcie jakie wsparcie w inescie ma alves prz akcji po ktorym padl karny dla realu. Kazda wrzutka w pole karne barcy to smrud. Wystawic zly sklad to jedno ale brak reakcji to nastepna rzecz
0
Transfery ostatnich 4 lat przypominaja mi te za rzadow gasparta
0
Mamy kilku naprawde dobrych ludzi jest munir suarez NJ alba bravo na nich trzeba budowac ta druzyne a nie na ludziach ktorzy wygrali wszystko co bylo do wygrania i to po 3 razy. I ktorzy maja po 30ce. Srednia wieku 29 lat mowi sama za siebie
1
Mowienie ze barca grala dobrze do ej pory jest smieszne. Grala z kim? Druzynami ktorych budzet jest mniejszy od wyplaty messiego? Barca grala w tym roku 2 mecze 0 punktow bramki 2-6. Wszystko w temacie