do montoyi nie mozna miec pretenscji. Najpierw trener nie daje mu pograc wogole a potem wpuszcza go od poczatku i to jeszcze w meczu na boisku gdzie nie mozmey wygrac od 4 lat
Messiemu lawka sie nalezala juz dawno temu. Ale zbyt duzo tych zmian moim zdaniem. Druzynie ciezko bedzie zlapac rytm wymieniajac 4-5 zawodnikow w kazdym meczu. 1-2 zmiany to maks. tym bardziej ze nie gramy w srode. Nie wiem o co chodzi z tymi roszadami skaldem ale na pewno juz nie wypoczynek dla zawodnikow
Stawianie mascherano w obronie to gwarantowana porazka. Ten gosc ma 175cm wzrostu. On zajebiscie gral ostatnio na dm. Dlaczego nie mozna zagrac z nim i sergio na dm?
No ale w calej barcelonie to przez caly tydzien nie mowilo sie o meczu z realem tylko o rekordzie messiego. Kilka lat temu nie mowilo sie o wygraniu ligi mistrzow tylko o wygraniu a bernabeu. A spotr jest fajny bo uczu pokory bardzo szybko. Caly tydzien newsy tylko o tym czy messi powinien dostac medal i honory na bernabeu czy gdzie indziej. Jeszcze troche messi bedzie zarabial 40 baniek i biegal tyle co bramkarz albo mniej. Zal sie patrzy na tego zawodnika. No ale jak sam trener nie mowi o niczym innym jak tylko o bogosci messiego no to jak ten chlopak ma sie zmotywowac. Nitk w barcelonie nie ma jaj zeby powiedzie ze messi jest cieniem samego siebie. Jego nagrody na WC to nie bede komentowal
Komentarze
0
Blaugrana1989 - co do montoi zgadzam sie w 100%. byly mecze gdzie mecz byl roztrzygniety po 30minutach a montoia nie dostawal nawet 20min
0
Neymar za munira
1
do montoyi nie mozna miec pretenscji. Najpierw trener nie daje mu pograc wogole a potem wpuszcza go od poczatku i to jeszcze w meczu na boisku gdzie nie mozmey wygrac od 4 lat
0
Jedyne co sie podoba to presja na przeciwniku i miejmy nadzieje ze rs sie zmeczy i od 70min cos sie zacznie dziac
0
Messiemu lawka sie nalezala juz dawno temu. Ale zbyt duzo tych zmian moim zdaniem. Druzynie ciezko bedzie zlapac rytm wymieniajac 4-5 zawodnikow w kazdym meczu. 1-2 zmiany to maks. tym bardziej ze nie gramy w srode. Nie wiem o co chodzi z tymi roszadami skaldem ale na pewno juz nie wypoczynek dla zawodnikow
3
Bierzemy kase i uciekamy
3
Stawianie mascherano w obronie to gwarantowana porazka. Ten gosc ma 175cm wzrostu. On zajebiscie gral ostatnio na dm. Dlaczego nie mozna zagrac z nim i sergio na dm?
3
To co ma teraz byc na boisku za zaslugi.? No to crufa dac do pomocy w takim razie. Koles nawet sie nie spocil wczoraj.
2
Martino byl kozlem ofiarnym ktorego celem bylo zakrycie indolenci zarzadu.
Na koncu to trener winien wszystkiego
2
No ale w calej barcelonie to przez caly tydzien nie mowilo sie o meczu z realem tylko o rekordzie messiego. Kilka lat temu nie mowilo sie o wygraniu ligi mistrzow tylko o wygraniu a bernabeu. A spotr jest fajny bo uczu pokory bardzo szybko. Caly tydzien newsy tylko o tym czy messi powinien dostac medal i honory na bernabeu czy gdzie indziej. Jeszcze troche messi bedzie zarabial 40 baniek i biegal tyle co bramkarz albo mniej. Zal sie patrzy na tego zawodnika. No ale jak sam trener nie mowi o niczym innym jak tylko o bogosci messiego no to jak ten chlopak ma sie zmotywowac. Nitk w barcelonie nie ma jaj zeby powiedzie ze messi jest cieniem samego siebie. Jego nagrody na WC to nie bede komentowal