O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5180
  • Liczba komentarzy 229
  • Polecenia 25

Komentarze

0

Blaugrana1989 - co do montoi zgadzam sie w 100%. byly mecze gdzie mecz byl roztrzygniety po 30minutach a montoia nie dostawal nawet 20min

0

Neymar za munira

1

do montoyi nie mozna miec pretenscji. Najpierw trener nie daje mu pograc wogole a potem wpuszcza go od poczatku i to jeszcze w meczu na boisku gdzie nie mozmey wygrac od 4 lat

0

Jedyne co sie podoba to presja na przeciwniku i miejmy nadzieje ze rs sie zmeczy i od 70min cos sie zacznie dziac

0

Messiemu lawka sie nalezala juz dawno temu. Ale zbyt duzo tych zmian moim zdaniem. Druzynie ciezko bedzie zlapac rytm wymieniajac 4-5 zawodnikow w kazdym meczu. 1-2 zmiany to maks. tym bardziej ze nie gramy w srode. Nie wiem o co chodzi z tymi roszadami skaldem ale na pewno juz nie wypoczynek dla zawodnikow

Zobacz wszystkie

3

Bierzemy kase i uciekamy

3

Stawianie mascherano w obronie to gwarantowana porazka. Ten gosc ma 175cm wzrostu. On zajebiscie gral ostatnio na dm. Dlaczego nie mozna zagrac z nim i sergio na dm?

3

To co ma teraz byc na boisku za zaslugi.? No to crufa dac do pomocy w takim razie. Koles nawet sie nie spocil wczoraj.

2

Martino byl kozlem ofiarnym ktorego celem bylo zakrycie indolenci zarzadu.
Na koncu to trener winien wszystkiego

2

No ale w calej barcelonie to przez caly tydzien nie mowilo sie o meczu z realem tylko o rekordzie messiego. Kilka lat temu nie mowilo sie o wygraniu ligi mistrzow tylko o wygraniu a bernabeu. A spotr jest fajny bo uczu pokory bardzo szybko. Caly tydzien newsy tylko o tym czy messi powinien dostac medal i honory na bernabeu czy gdzie indziej. Jeszcze troche messi bedzie zarabial 40 baniek i biegal tyle co bramkarz albo mniej. Zal sie patrzy na tego zawodnika. No ale jak sam trener nie mowi o niczym innym jak tylko o bogosci messiego no to jak ten chlopak ma sie zmotywowac. Nitk w barcelonie nie ma jaj zeby powiedzie ze messi jest cieniem samego siebie. Jego nagrody na WC to nie bede komentowal

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?