asd19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
slupsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale jest bojan i keirson bedzie
0
a co oni tego Cáceresa tak wypychaja???
0
ale skoro ma odejsc za darmo to lepiej za rok, niz teraz jako dodatek. to jednak wartosciowy zawodnik, a w barcelonie lawka krotka
0
prawda jest taka ze bardziej potrzebny pomocnik. henry nie mlodnieje, nie ma klasowych zmiennikow nie tylko dla iniesty, xaviego ale i dla messiego. przy tak dlugim sezonie lawka jest zbyt krotka. oby nie trafila sie kontuzje, ale przy tak grajacyhc technicznie zawodnikach to nie mozliwe, bo sa bardziej narazeni na faule.
0
azures jak sie nie da? na sile nie wbiegnie na boisko;)
0
to nie byla by nagraoda, zawodnik jest swiadomy tego co go czeka, w momencie kiedy nie chce przedluzyc kontraktu. messi nie moze grac w kazdym meczu. wowczas puszczac eto ktory za wszelka cene musialby w tym momencie udowadniac swoja wartosc przyszlemu pracodawcy. moim zdaniem to znacznie lepsze a nizeli oddawanie go darmo.
0
w koncowce sezonu wielokrotnie grwal na prawym skrzydle, nawet i realem. moim zdaniem to nawet lepsze miejsce dla niego, bo nie stwarza mu sie szans do marnowania tylu okazji ;)
0
niech by za te pieniadze kupili kuna aguero. mlody szybki perspektywiczny. a eto zostanie i bedzie zmiennikiem messiego. jak siadzie na lawce to od raze zmieni zdanie co do nowego kontraktu bo nikt mu nie zaproponuje takich zarobkow o jakich mowi gdy bedzie rezerwowym i nie trzeba bedzie go sprzedawac (oddawac) na sile
0
niech by za te pieniadze kupili kuna aguero. mlody szybki perspektywiczny. a eto zostanie i bedzie zmiennikiem messiego. jak siadzie na lawce to od raze zmieni zdanie co do nowego kontraktu bo nikt mu nie zaproponuje takich zarobkow o jakich mowi gdy bedzie rezerwowym i nie trzeba bedzie go sprzedawac (oddawac) na sile
0
ile by nie byl wart obecnie eto, to i tak spora hipokryzja ze strony barcelon, mowiacej o szastaniu pieniedzmi przez real, a teraz taki transfer. mam nadzieje ze to wszystko tylko po to by postraszyc valencie. a co do jednego trzeba sie zgodzic,zarowno zlatan jak i villa najmlodsi nie sa, wiec takie pieniadze za graczy u schylku kariery........
czy nie lepiej np byloby siegnac po kuna aguero?gwarancja bramek na wiele lat. ale to nie nam decydowac
0
Bojan lepszy, no i hiszpan... a taki filmik to i o rasiaku mozna nakrecic
0
no moze i dobry i w ogole, ale ten transfer w polaczeniu z wczesniejszymi informacjami na temat budzetu transferowego oznaczaja ze zostalo jeszcze 20mln..... a co z faktycznym wzmacnianiem sie na nadchodzacy sezon? to moze i perspektywistyczny transfer, ale nie wolno zapominac o najblizszym sezonie.
0
jak wyprzedaz w romie, to moze lepiej juz kupic mexesa........
0
po to go sprzedac, zeby kontraktu mu nie przedluzac na jego warunkach. strzelil sporo goli, bo mu tyle okazji pozostali zawodnicy stworzyli, i dlatego uwaza sie za niwiadomo kogo, chcac zarabiac jak messi. a moim zdaniem wieleu mu do niego brakuje, wiec trzeba go sprzedac poki jeszcze mozna, albo dac podwyzke, a tego wart nie jest