O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ale jest bojan i keirson bedzie

0

a co oni tego Cáceresa tak wypychaja???

0

ale skoro ma odejsc za darmo to lepiej za rok, niz teraz jako dodatek. to jednak wartosciowy zawodnik, a w barcelonie lawka krotka

0

prawda jest taka ze bardziej potrzebny pomocnik. henry nie mlodnieje, nie ma klasowych zmiennikow nie tylko dla iniesty, xaviego ale i dla messiego. przy tak dlugim sezonie lawka jest zbyt krotka. oby nie trafila sie kontuzje, ale przy tak grajacyhc technicznie zawodnikach to nie mozliwe, bo sa bardziej narazeni na faule.

0

azures jak sie nie da? na sile nie wbiegnie na boisko;)

Zobacz wszystkie

0

jak wyprzedaz w romie, to moze lepiej juz kupic mexesa........

0

po to go sprzedac, zeby kontraktu mu nie przedluzac na jego warunkach. strzelil sporo goli, bo mu tyle okazji pozostali zawodnicy stworzyli, i dlatego uwaza sie za niwiadomo kogo, chcac zarabiac jak messi. a moim zdaniem wieleu mu do niego brakuje, wiec trzeba go sprzedac poki jeszcze mozna, albo dac podwyzke, a tego wart nie jest

0

no moze i dobry i w ogole, ale ten transfer w polaczeniu z wczesniejszymi informacjami na temat budzetu transferowego oznaczaja ze zostalo jeszcze 20mln..... a co z faktycznym wzmacnianiem sie na nadchodzacy sezon? to moze i perspektywistyczny transfer, ale nie wolno zapominac o najblizszym sezonie.

0

Bojan lepszy, no i hiszpan... a taki filmik to i o rasiaku mozna nakrecic

0

ile by nie byl wart obecnie eto, to i tak spora hipokryzja ze strony barcelon, mowiacej o szastaniu pieniedzmi przez real, a teraz taki transfer. mam nadzieje ze to wszystko tylko po to by postraszyc valencie. a co do jednego trzeba sie zgodzic,zarowno zlatan jak i villa najmlodsi nie sa, wiec takie pieniadze za graczy u schylku kariery........

czy nie lepiej np byloby siegnac po kuna aguero?gwarancja bramek na wiele lat. ale to nie nam decydowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?