arsenallondynfc
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KOCHANI SEZONOWCY. WY PO TAKIEJ PORAŻCE KIBICOWALI BYSCIE PEWNIE JUŻ MAN U tyle w temacie
0
cos czuje ze to real moze wygrac. Ale wole jednak by wygrala FCB
0
To tylko pokazyje ze zarząd arsenalu ma głowe do przedsiębiorczosci, niestety to nie przynosi oczekiwanych sukcesow
0
Xavi6 ; wiesz to raczej marny tyuł z twojej strony taki żałosny
0
Ja spadam panowie dobranoc. To trudne do przelkniecie kiedy liga rusza jutro a mu tu mowimy w koncu o jakims trofemum ale coż takie życie. Kazdy kibic jest człowiekiem i pelni bledy, tez sie cholernie denerwuje, tez przeklina na forum no chyba jak my wszyscy kibice czy to realu, arsenalu barcy, interu milanu itd noi też SANDECJI NOWY SĄCZ o taka reklama malego klubiku na ktore mecze chodze ;}
0
puto_crack
no troszke mnie poniosło ;)
0
a zwlekaja z 2 prostych powodów zaczynaja sie rozgrywki jutro, bądz szukaja jakiejs alternatywy na jego pozycje
0
sev3nd4ys
uwierz mi trudno pogodzic sie z faktem iz kapitan dopłaca do transferu. Wyobraź sobie Messi w realu i dopłaca do transferu co ty na to jaka twoja reakcja??
0
penosik
Także są wyjątki rzadko spotkac tam poniżającego wasza barcelone
0
shanhaevel ty jestes jakis niepełnosprytny?? ja pisałem o fabregasie ze jest wyrobiony przez arsenal
0
Bardzo denerwuje mnie ten że artykuł IceMana który cytuje napisał: ''A w Londynie właśnie tak żegna się swojego kapitana i jednego z najlepszych piłkarzy w historii klubu''- to jest az niegodzwy tekst jak na tak profesionalną i ciesząca sie ogromnym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej. Te określenie ze źle sie żegna legendy jest aż mocnym przesadzeniem, pamietacie napewno Henrego 100 razy lepszy od fabregasa wiele osiągną odszedł pożegnanie miał iscie niebianskie. Gorąco przywitany aplausem na ES podczas meczu Arsenal - barcelona. Ale Fabregasa tez sie gorąco pożegna nawet jako kapitan ktory doplaca do transferu do innego klubu bedzie w połnocnym Londynie mile widziany. MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO!!. Na przyszłosc okazcie choc troche szacunku wy kibice, redaktorzy i inni.... My was szanujemy wy tez nas szanujcie
0
Czyzby spadek formy(nareszcie);]
0
ale troche za bardzo jaracie sie tym 5;0 nad realem wynik naprawde imponujący wielkie brawa. Ale co Arsenal ma z tym wspolnego co 2 komentarz to np cytuje:
Cesc: Dlaczego mamy się bać?
Może dlatego że Barça wygrała z Realem 5-0
W tym roku dostaniecie tyle samo co Real!
itd.....
arsenal to nie real jezeli angielski klub wygra to co przestaniecie im kibicowac?? SZACUNEK DO RYWALA
0
powiem szczerze niezbyt lubie barce ale do teraz niemoge przebolec losowaania 1/8 mam nadzieje ze odbedzie sie bez kompromitacji dla mojej druzyny
0
huhh i co by tu powiedziec
0
niewazne kiedu wazne by uniknąc kompromitacji