Ja spadam panowie dobranoc. To trudne do przelkniecie kiedy liga rusza jutro a mu tu mowimy w koncu o jakims trofemum ale coż takie życie. Kazdy kibic jest człowiekiem i pelni bledy, tez sie cholernie denerwuje, tez przeklina na forum no chyba jak my wszyscy kibice czy to realu, arsenalu barcy, interu milanu itd noi też SANDECJI NOWY SĄCZ o taka reklama malego klubiku na ktore mecze chodze ;}
Bardzo denerwuje mnie ten że artykuł IceMana który cytuje napisał: ''A w Londynie właśnie tak żegna się swojego kapitana i jednego z najlepszych piłkarzy w historii klubu''- to jest az niegodzwy tekst jak na tak profesionalną i ciesząca sie ogromnym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej. Te określenie ze źle sie żegna legendy jest aż mocnym przesadzeniem, pamietacie napewno Henrego 100 razy lepszy od fabregasa wiele osiągną odszedł pożegnanie miał iscie niebianskie. Gorąco przywitany aplausem na ES podczas meczu Arsenal - barcelona. Ale Fabregasa tez sie gorąco pożegna nawet jako kapitan ktory doplaca do transferu do innego klubu bedzie w połnocnym Londynie mile widziany. MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO!!. Na przyszłosc okazcie choc troche szacunku wy kibice, redaktorzy i inni.... My was szanujemy wy tez nas szanujcie
Komentarze
0
KOCHANI SEZONOWCY. WY PO TAKIEJ PORAŻCE KIBICOWALI BYSCIE PEWNIE JUŻ MAN U tyle w temacie
0
cos czuje ze to real moze wygrac. Ale wole jednak by wygrala FCB
0
To tylko pokazyje ze zarząd arsenalu ma głowe do przedsiębiorczosci, niestety to nie przynosi oczekiwanych sukcesow
0
Xavi6 ; wiesz to raczej marny tyuł z twojej strony taki żałosny
0
Ja spadam panowie dobranoc. To trudne do przelkniecie kiedy liga rusza jutro a mu tu mowimy w koncu o jakims trofemum ale coż takie życie. Kazdy kibic jest człowiekiem i pelni bledy, tez sie cholernie denerwuje, tez przeklina na forum no chyba jak my wszyscy kibice czy to realu, arsenalu barcy, interu milanu itd noi też SANDECJI NOWY SĄCZ o taka reklama malego klubiku na ktore mecze chodze ;}
0
KOCHANI SEZONOWCY. WY PO TAKIEJ PORAŻCE KIBICOWALI BYSCIE PEWNIE JUŻ MAN U tyle w temacie
0
niewazne kiedu wazne by uniknąc kompromitacji
0
Bardzo denerwuje mnie ten że artykuł IceMana który cytuje napisał: ''A w Londynie właśnie tak żegna się swojego kapitana i jednego z najlepszych piłkarzy w historii klubu''- to jest az niegodzwy tekst jak na tak profesionalną i ciesząca sie ogromnym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej. Te określenie ze źle sie żegna legendy jest aż mocnym przesadzeniem, pamietacie napewno Henrego 100 razy lepszy od fabregasa wiele osiągną odszedł pożegnanie miał iscie niebianskie. Gorąco przywitany aplausem na ES podczas meczu Arsenal - barcelona. Ale Fabregasa tez sie gorąco pożegna nawet jako kapitan ktory doplaca do transferu do innego klubu bedzie w połnocnym Londynie mile widziany. MACIE ZACNI KIBICE BARCY MARKE WYROBIONĄ PRZEZ ARSENAL TYLKO NIEZMARNUJCIE GO!!. Na przyszłosc okazcie choc troche szacunku wy kibice, redaktorzy i inni.... My was szanujemy wy tez nas szanujcie
0
shanhaevel ty jestes jakis niepełnosprytny?? ja pisałem o fabregasie ze jest wyrobiony przez arsenal
0
penosik
Także są wyjątki rzadko spotkac tam poniżającego wasza barcelone