14

Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.

0

nie ma to jak ,,kibic'' ktory chce zeby jego druzyna przegrala :) a to twoje wyzywanie to sobie włoz gleboko w tyłek

0

a co ? porażka i zmiana klubu? sezonowcy spierdalać !

0

owszem z RSSS grali piach..ale to co sie dzieje tutaj to jest po prostu kompromitacja..oni doslownie NIC nie robia

0

Tak słabego meczu w wykonaniu naszej drużyny to dawno nie widziałem..

0

sezonowcy pieprzeni ktorzy po porażce caly sklad by sprzedawali

0

ale wy macie problemy :D

0

grajac jednym składem??

0

Dobra dla was najlepiej zeby wszyscy z Barcelony mieli po 90 i caly sklad byl w topce..Barca to nie wszyscy swietni pilkarze jacy graja..

0

super :]

0

dla mnie stara strona byla duzo lepsza , ta mi sie nie podoba.

0

Jak ja mam dosc tego typa... niech spier....

0

Jestem za Barca od dawna ale tego frajera nie nienawidzę !!!

NIECH ODEJDZIE!

0

Graj dla Barcy jeszcze 100 lat i 1 dzien.

0

CamposFCB

JA!

VAMOS!

0

A myslalem ze to bedzie ciezki mecz ( wyrownany) a tu prosze 5-0 . COS NIESAMOWITEGO! VAMOS!!!

0

Powiem tyle mecz super!

Czekam na GD!

0

Ja powiem tak:

20mln to dobra cena. Jak co do czego przyjdzie to tyle powinno starczyć.

0

młodypiqe czy nie powinno być młodypique?

0

wasko77

wątpię! On sie nie nadaje. Przypomnij sobie co było na Mistrzostwach Swiata

0

duch toma joad

Ciesze się ,że oglądasz mecze ukochanej Barcy, Ja tak samo i według mnie Alves gra dobrze i nie widzę żadnego innego piłkarza na jego miejscu.On musi zostać!

0

dawz751 i AnetaFcB

Chyba macie coś z głową ! Alves dla Barcy jest niezastąpiony , żaden Van Der Wiel itd... go nie zastąpi!. Widzę że nie oglądacie meczy...skoro tak piszecie.

Musi zostać! Nie będziemy mieli drugiego takiego jak on.

0

dobrze naprawde dobrze

0

Brawooo Brawooo Brawoooo

po prostu swietnie

0

Real Madryt1902

pisz na stronie rm.pl i nie bądź taki pewien siebie

Vamos Barca!

0

Bardzo nie lubię tych meczów z Sevillą. Miejmy nadzieje że ukochana Barca wygra.

0

super, nie mogę się doczekać.

0

Jamal

Tak uważasz?

To powiedz mi jak np.w jakimś ważnym meczu Pique albo Puyol przekroczą limit żółtych kartek lub któryś z nich będzie miał kontuzje to kto ich zastąpi?Przecież nie będzie dobrego zmiennika. Barca w tedy będzie musiała kupić jakiegoś obrońcę.

0

Nie wiem czy to dobry pomysł pozbywać się kolejnego obrońcy.

0

Boże co za ludzie 6-0 , 4-0 .4-1 może od razu 200-0 co?

Przestańcie wypisywać takie bzdury! Ogarnijcie się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?