O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5774
  • Liczba komentarzy 79
  • Polecenia 14

Komentarze

14

Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.

0

nie ma to jak ,,kibic'' ktory chce zeby jego druzyna przegrala :) a to twoje wyzywanie to sobie włoz gleboko w tyłek

0

a co ? porażka i zmiana klubu? sezonowcy spierdalać !

0

owszem z RSSS grali piach..ale to co sie dzieje tutaj to jest po prostu kompromitacja..oni doslownie NIC nie robia

0

Tak słabego meczu w wykonaniu naszej drużyny to dawno nie widziałem..

Zobacz wszystkie

14

Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.

0

Robertfrbdg

Nie nazywam go lamą dlatego że nie strzela bramek i nie mija rywali... doskonale wiem że to defensywny pomocnik,jego zadaniem jest przerywanie akcji przeciwnika zgadam się. Ja po prostu Go bardzo nie lubię i tyle dla mnie to lama.

0

młodypiqe czy nie powinno być młodypique?

0

eldorado-zgadzam się w 100%

0

Jeśli Barcelona by dzisiaj przegrała (czego bardzo nie chcę) to później będzie ciężko o obronę tytułu. Mam nadzieję że dzisiaj nasi obrońcy powstrzymają Forlana i Barca wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?