0

Taki zarząd to w dupe można sobie wsadzić jak można mnie takie pieniądze i ściągnąć tylko dembele jak można jak możn

0

Panowie jak myślicie kupią jakiegoś zawodnika jeszcze?

0

Gdzie to pisze że zdementowal?

0

Jak po tej informacji transfer nie będzie zrealizowany to zwatpie ten zarzad

0

Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)

0

Zgadzam się z Twoją opinią śmieszne to jest dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Naszej Barcelony ale za to jak się pożegnał z nami to Tak się nie zachowuje gwiazda

0

Szkoda dobrego zawodnika ale trochę się zawiodłem ponieważ zamiast sukcesów miłości do klubu wybrał pieniądze. To nie jest prawdziwa piłka...

0

zdecydowanie za dużo pieniędzy za Pogbe jest dobry ale nie za taką kase;)

0

he he he;)

0

he he he;)

0

he he..;) Marzyc to on sobie moze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?