O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Taki zarząd to w dupe można sobie wsadzić jak można mnie takie pieniądze i ściągnąć tylko dembele jak można jak możn

0

Panowie jak myślicie kupią jakiegoś zawodnika jeszcze?

0

Gdzie to pisze że zdementowal?

0

Jak po tej informacji transfer nie będzie zrealizowany to zwatpie ten zarzad

0

Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)

Zobacz wszystkie

0

Jak po tej informacji transfer nie będzie zrealizowany to zwatpie ten zarzad

0

Zgadzam się z Twoją opinią śmieszne to jest dziękuję mu za wszystko co zrobił dla Naszej Barcelony ale za to jak się pożegnał z nami to Tak się nie zachowuje gwiazda

0

Koniec tamtu z nim niec sobie kopię w Paryżu . My mamy kasę i zróbmy z nią konkretne transfery które pomogą nam w Europie zdobywać puchary i wygrać ligę Hiszpania I Tym samym udowodnimy Neymarowi ze bez niego też damy radę jeszcze będzie żałował ze wogule wybrał kasę a nie sukcesy i chwilę sławy tyle w temacie;)

0

Gdzie to pisze że zdementowal?

0

he he he;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?