arek1899
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVP sport 11.20
0
Eurosport i canal + sport
3
Super mecz . 2-1 Bardzo Dobry wynik mimo że LEO nie trafił karnego (trudno). U siebie myślę że też strzelimy przynajmniej dwa gole , City musi się otworzyć wiec dla naszego MSN to bajka .
Neymar musi odpocząć, to nie ten sam piłkarz co jeszcze kilka tygodni temu.
Dobranoc . VISCA EL BARCA
0
No to jeszcze ze dwie
0
No i chyba po meczu
0
Cristiano gratulacje zasłużyłeś w 2014 byłeś najlepszy . Mundial trochę gorzej ale strzelił najwięcej bramek asyst też miał sporo , wygranie w LM i zostanie królem strzelców tych rozgrywek z rekordem strzelonych goli w jednej edycji. Osobiście wolałem żeby dostał Messi jako że jestem kibicem Barcy . VISCA EL BARCA
0
Tak też przewidziałem. Najgorzej jest z ławką rezerwowych poza pedro nikogo wartościowego, jeszcze rafinha ale on za mało doświadczony. Wiara w zwycięstwo do końca. 3-1 VISCA EL BARCA
0
Bravo Alves Pique Mascherano Alba Sergio Rakitic Iniesta Messi Neymar Suarez
0
Miłość, POKÓJ i szczęście niech towarzyszy wszystkim kibicą Barcelony, Realu, Atletico w Święta Bożego Narodzenia
0
Barca vs Bayer L
0
Oby. Myślę że jak wszyscy sie zgraja wrócą kontuzjowani to bedzie ok. Trzeba dac czas LE przecież bylo sporo transferow a jeszcze nie wszyscy grali... Myślę że 1 trofeum napewno zdobędziemy (PD) z LM będzie ciężko ale przy dobrym losowaniu i pełnej kadrze możemy siegnac także po to trofeum . PK to zależy jak piłkarze i LE podchodzą do tego ale PK juz trochę nie wygralismy wiec to moze byc to drugie bardziej prawdopodobne trofeum.
0
Ter Stegen
Montoya Pique Bartra Adriano
Mascherano
Xavi Rafinha
Messi
Suarez Neymar
Mam nadzieję że wyjdzie taka jedenastka i że LE poszedł po rozum do głowy co do DP i tej naszej obrony ...
Ciężki mecz i wynik 1-3
Suarez Messi Suarez
1
Ja myślę że wszystko się ułoży . LE nie miał łatwo poukładać wszystkiego LS wrócił po 4 miesiącach same treningi nic nie dają. Luis musi się zgrac z resztą. Teraz widac ze bedzie z niego porzytek ale za jakieś 2 może 3 mecze. Messi też za bardzo chce brac wszystko na siebie :drybling , wolne... . LE musi dokladnie poukładać kto gdzie ma grać . WIERNI PO PORAŻCE DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE VISCA EL BARCA
0
Masz rację Bartra się lepiej prezentował ale jest mniej doświadczony w takich meczach dlatego pewnie zagra Pique który potrafi się mobilizowac na najważniejsze mecze. Jeszcze mój wynik na dziś 1-0 RAKITIC
0
Zgadzam się ale myslę ze Suarez nie zagra od początku i wejdzie tylko gdy bedzie zagrożony wynik ponieważ nie jest chyba dobrze przygotowany na tak ważny mecz po takiej pauzie jaką odbył. A Bartra nie jest pewniakiem w oczach LE i niegra tak często żeby teraz od początku zagrał przeciwko Realowi na Bernabeu .
0
BRAVO
ALVES PIQUE MATHIEU ALBA
MASCHERANO
RAKITIC INIESTA
PEDRO NEYMAR
MESSI
Taki skład b.dobry. W drugiej połowie za PEDRO SUAREZ za INIESTE XAVI I BARTRA za ALBE przy dobrym wyniku i MATHIEU na lewą obrone
0
BRAVO
ALVES BARTRA MATHIEU ADRIANO
MASCHERANO
XAVI S.ROBERTO
MUNIR NEYMAR
MESSI