Super mecz . 2-1 Bardzo Dobry wynik mimo że LEO nie trafił karnego (trudno). U siebie myślę że też strzelimy przynajmniej dwa gole , City musi się otworzyć wiec dla naszego MSN to bajka .
Neymar musi odpocząć, to nie ten sam piłkarz co jeszcze kilka tygodni temu.
Dobranoc . VISCA EL BARCA
Super mecz . 2-1 Bardzo Dobry wynik mimo że LEO nie trafił karnego (trudno). U siebie myślę że też strzelimy przynajmniej dwa gole , City musi się otworzyć wiec dla naszego MSN to bajka .
Neymar musi odpocząć, to nie ten sam piłkarz co jeszcze kilka tygodni temu.
Dobranoc . VISCA EL BARCA
Ja myślę że wszystko się ułoży . LE nie miał łatwo poukładać wszystkiego LS wrócił po 4 miesiącach same treningi nic nie dają. Luis musi się zgrac z resztą. Teraz widac ze bedzie z niego porzytek ale za jakieś 2 może 3 mecze. Messi też za bardzo chce brac wszystko na siebie :drybling , wolne... . LE musi dokladnie poukładać kto gdzie ma grać . WIERNI PO PORAŻCE DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE VISCA EL BARCA
BRAVO
ALVES PIQUE MATHIEU ALBA
MASCHERANO
RAKITIC INIESTA
PEDRO NEYMAR
MESSI
Taki skład b.dobry. W drugiej połowie za PEDRO SUAREZ za INIESTE XAVI I BARTRA za ALBE przy dobrym wyniku i MATHIEU na lewą obrone
Tak też przewidziałem. Najgorzej jest z ławką rezerwowych poza pedro nikogo wartościowego, jeszcze rafinha ale on za mało doświadczony. Wiara w zwycięstwo do końca. 3-1 VISCA EL BARCA
Ter Stegen
Montoya Pique Bartra Adriano
Mascherano
Xavi Rafinha
Messi
Suarez Neymar
Mam nadzieję że wyjdzie taka jedenastka i że LE poszedł po rozum do głowy co do DP i tej naszej obrony ...
Ciężki mecz i wynik 1-3
Suarez Messi Suarez
Komentarze
0
TVP sport 11.20
0
Eurosport i canal + sport
3
Super mecz . 2-1 Bardzo Dobry wynik mimo że LEO nie trafił karnego (trudno). U siebie myślę że też strzelimy przynajmniej dwa gole , City musi się otworzyć wiec dla naszego MSN to bajka .
Neymar musi odpocząć, to nie ten sam piłkarz co jeszcze kilka tygodni temu.
Dobranoc . VISCA EL BARCA
0
No to jeszcze ze dwie
0
No i chyba po meczu
3
Super mecz . 2-1 Bardzo Dobry wynik mimo że LEO nie trafił karnego (trudno). U siebie myślę że też strzelimy przynajmniej dwa gole , City musi się otworzyć wiec dla naszego MSN to bajka .
Neymar musi odpocząć, to nie ten sam piłkarz co jeszcze kilka tygodni temu.
Dobranoc . VISCA EL BARCA
1
Ja myślę że wszystko się ułoży . LE nie miał łatwo poukładać wszystkiego LS wrócił po 4 miesiącach same treningi nic nie dają. Luis musi się zgrac z resztą. Teraz widac ze bedzie z niego porzytek ale za jakieś 2 może 3 mecze. Messi też za bardzo chce brac wszystko na siebie :drybling , wolne... . LE musi dokladnie poukładać kto gdzie ma grać . WIERNI PO PORAŻCE DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE VISCA EL BARCA
0
BRAVO
ALVES PIQUE MATHIEU ALBA
MASCHERANO
RAKITIC INIESTA
PEDRO NEYMAR
MESSI
Taki skład b.dobry. W drugiej połowie za PEDRO SUAREZ za INIESTE XAVI I BARTRA za ALBE przy dobrym wyniku i MATHIEU na lewą obrone
0
Tak też przewidziałem. Najgorzej jest z ławką rezerwowych poza pedro nikogo wartościowego, jeszcze rafinha ale on za mało doświadczony. Wiara w zwycięstwo do końca. 3-1 VISCA EL BARCA
0
Ter Stegen
Montoya Pique Bartra Adriano
Mascherano
Xavi Rafinha
Messi
Suarez Neymar
Mam nadzieję że wyjdzie taka jedenastka i że LE poszedł po rozum do głowy co do DP i tej naszej obrony ...
Ciężki mecz i wynik 1-3
Suarez Messi Suarez