0

Mnie ten czerwony bandzior Che Guevara nie wzrusza a nazywajmy rzeczy po imieniu to był zbrodniarz

0

Co on uwzioł się na na Messiego , dziadek zrozum twoje czasy się skończyły

0

Gitkolo idź wylewaj swoje frustracje na na stronę MU czy tych z madrytu a nie tu

0

Kiedy się wreszcie doczekamy że polski klub zagra w fazie grupowej np. z Barcą ba z kiekolwiek byle w LM :(

0

L'Hospitalet i tak mogą być zadowolony bo zarobią trochę na tym meczu podobnie SD Ponferradina z RM

0

owszem Brazylia jest w kryzysie ale nie porównujmy jej do jakiegoś słabego piłkarsko kraju , są przecież najbardziej utytułowaną reprezentacją na świecie i poniżanie jej świadczy o ogromnym ignoranctwie

0

dobrze to oni się nie czują

0

ha a potem Messi dostanie dwie Złote Piłki i 3 razy będzie królem strzelców Ligi Mistrzów

0

J.J.Julia to słyszałem w boso przez świat cCejrowskiego

0

kurcze na n tylko Arsenal Borrusia :(

0

AlanFT bo powtarzają bo we wtrek lecio niestety arsenal i borrussia aż płakać mi się chce

0

Już co niektórzy plują na Pepa wstyd

0

Niedobrze mi się robi słysząc słowo (tu specjalnie przeinaczę) fejsbuk

polecam filmik

0

pożyjemy zobaczymy

0

tzard coś tak wziął za wybielanie tuska sam rozpoczął wojnę z kibicami bo wytykali mu jego nieróbstwo to raz a dwa stadion to nie opera a piłka nożna to nie szachy

0

Pep jest wielki ale Cruyff był praojcem tych sukcesów

0

cans większość z nich to sezowcy

0

A dlaczego by nie ? Wielu piłkarzy marzy o takim kontrakcie a on w bardzo wiele osiągnoł

0

Szkoda że tam nie ma żadnego Polaka :(

0

Messi jak Leonidas This is Barcaaaa !!! na ym zdjęciu

0

Kupa śmierdzi Murihno iźd do toalety

0

Całe szczęście że murihno nie założył mu dźwigni

0

Piękna to była noc najpierw kochana Wisełka po trudach ale wygrała ale jeszcze za tydzień na Cyprze no i kochana Barca

0

Pepe Marcelo Murihno w sam raz na KSW

0

Chyba wstyd

0

niestety 2:2 Alonso 54 minuta

0

Nie wytrzymam o mało nie zrobiłem w spodnie z nerwów tylko dzięki Dawidowi i Leo się uspokoiłem a teraz dostałem bana na telewizor :(

0

żałosne XXI wiek miał być wiekiem nauki a jest wiekiem zacofania wróżbitów Maciejów i ośmiornic Ikerów

0

gradzik masz rację Barca potrzebuje mocną ławkę rezerwowych

0

Dobrze że się dowiedziałem o porażce Barcy tutaj a nie na innym portalu gdzie od razu pełno bluzgów od dzieciarni Visca el Barca !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?