0

Heh Wisełka jako jedyna z polskich klubów pokonała Barce ;p

0

To jest po prostu chore za niedługo będzie zakaz mówienia że się jest normalnym hetero

0

Tak szczerze to po co zamieszczacie wypowiedzi Pelego nic twórczego nie mówi ciągle jedno i to samo a wy prowokujecie zamieszczając jego bzdurne wypowiedzi.

0

mourinho przypomina mi niesiołowskiego z PO równie agresywny co bezkarny

0

straszne te stroje Manchesteru

0

BRAWO !!! 3 n 3 trafione karne przez Barcelończyków. No i Ramosowi też śle brawa

0

Przy karnym Ramosa przeżegnałem się ale strzelił pierwszy raz tak mu kibicowałem. Najbardziej podobał mi się karny Fabregasa piłka ładnie odbiła się od słupka a potem do bramki.

0

Wstyd przynieśli nie piłkarze ale te janusze i klauni co byli na meczu.Przez reżim donka wyborczą i tvn nie ma porządnych kibiców na reprezentacji.

0

Fajnie że Cesc trafił , Torres słabo ale widać mu było brak pewności. Ale Balotelli to już szkoda gadać , żeby w takiej sytuacji tak się ślamazarzyć (na szczęście)

0

dobrze byle tak Holandia pokonała szwabów i portugalczyków a i brawo Argentyna

0

i za to polubiłem Barca sukcesy dzięki osiągnięte przez wychowanków a nie przez kase szejków czy ruskich oligarchów

0

niech wygra Euro to pogadamy

0

Smutne to ale taka jest kolej rzeczy dzisiaj my się cieszymy jutro inni.Na szczęście każdy zasługuje jednakowo nie tylko my ale inni też się liczą .Łatwo pisać bo człowieka nieraz mocno bolą porażki ale bez nich też bylibyśmy zbyt pewni siebie i uświadamia nam co jest u należy poprawić .Podobnie jest ze sportem nie można wiecznie wygrywać bo się po prostu nie da.Podobnie tu jest z Barcą po czterech sezonach walki na wysokich obrotach miało prawo się zaciąć.Trzymajcie się wszyscy !!!!!!!!
Visca el Barca !!!! Mes que un club !!!!!!

0

no Messiemu niewiele brakuje to pobicia rekordu Ronaldo ze zeszłego sezonu tylko tak dalej !!!!!!
Visca el Barca !!!!

0

waka waka Pique brawo !!!

0

czy on jest złotem Barcy ? nie
Messi jest brylantem
Visca el Barca !!!!

1

a dodam sobie ten artykuł do zakladek

0

fakt ciężka będzie droga do finału ale przejście tych drużyn da jeszcze większą satysfakcje , a więc do boju !!!!
Visca el Barca !!!

0

piłkarzy realu jakoś tu nie widzę ;)

0

oj boli boli serce chciało by się grać w Barce Gatti

1

fajne zdjęcie

0

Powodzenia;)

0

u naszych krzykaczy ego ostro się podniosło. Popieram against_modern_football

0

Jola
Pisze się słów, poza tym Wiśle kibicuje od od dziecka i ciesze się z jej awansu i mam do tego prawo

0

0

Messi mówię ci w 2006 2009 20011 zdobędziesz LM i zdobędziesz dwie złote piłki , ponadto z Argentyną zdobędziesz w 2008 roku złoto olimpijskie i niestety tyle na razie osiągniesz z Argentyną ponadto wiem że zwymiotujesz na stadionie realu a gdzie trafisz gola na 2:1 ale zremisujecie z Barcą dodam że od 2008 roku trenerem Barcy będzie Pep Guardiola

0

Ilkaa niech cie intuicja nie zawiedzie :) pozdro wszystkim

0

Świetne zdjęcie

0

N2O mi nie bardziej mi się marzy w dalszej przyszłości z Liverpoolem FC

0

ja tam wole słodkie gruszki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?