aprill44
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby nie swojak !!!!
0
oby nie swojak !!!!
0
tadeo za to powinienes w jape dostac
0
Bdobrze... mialem na mysli zecz jasna
0
fajnie zwyciestwo ogromnie cieszy,a zwlaszcza w takim stylu.przyznam ze pierwsza polowe ogladalem z malym niepokojem,jednakze poczatek drugiej gdy szybko wyszlismy na prowadzenie dal mi odetchnac.messi zagral dobrze strzelil 2 bramki,mógl wiecej ale mógl tez w kilku akcjach podawac,szkoda mi trohe E2 WIDAC BYLO ZE JEST PSEM NA BRAMKI ale pretensje moze miec tylko do siebie mial 2lub nawet 3 wyborne akcje ale sie nie udalo . jak wszyscy wiedza jestem totalnym przeciwnikiem valdesa choc dzis niemial nic do powiedzenia przy tym wolnym,moze gdyby byl wyzszy hehehe pozdro * i love this game*
0
no normalni ludzie i normalne opinie ,choc i znalazly sie wczesniej czrne owce ,ktore by sprzedaly henrego,niektórym powinni zamiast banów kary pieniezne dawac za te glupoty,henry jest swietny i ludzie o zdrowym podejsciu to wiedza a fani fify niech...zreszta szkoda gadac
0
rybabarca1988 Moderacja
bardzo dziekuje za sprawdzian ortograficzny,jak boli cie moja pisownia to sprawdzaj sobie klasówki ,jesli naprawde sprawia to wam tak ogromny problem to sory ale ja mam w ... ortografie zreszta jestem ciekaw profesorku jak ty bys pisal z dunska klawiatura pozdro
0
nita131 ogarnij hormony
0
co z tego ze ma swoje lata ,a raul wciaz ratuje dupe realowi a jest starszy hyba od henryka ,i wrzyciu madryt niesprzedalby go za 10 baniek,mc niech sp...henry jest wspanialym graczem i niepozbywalbym sie go w najbliszym czasie
0
hahhahahaha santiago rozbawiles mnie do lez ekspertyza podana przez ciebie jest niczym jak tylko tczym gadaniem ,hyba rozmawiam z panem gmochem ,wedlug twoich danych obronilys bys zarzuty nawet najgorszych bramkarzy ,bravo jeszcze raz bravo za wiare dla tego pana
proponuje prysznic bardzo zimny
0
nie bede z panem dyskutowal na jego mtemat,pan jest jego wielkim fanem,natomiast ja nim nie jestem,.nigdy nie bylem ,z pewnoscia nigdy nie bede, a co do postepu jaki podobno zrobil wedlŹg pana to fakt puszcza je jeszcze zwieksza gracja przyklad mecz z mallorca u siebie na 1-0 niby sam na sam ale ..,oj i moja ulubiona z osuna na 1-1 gdzie biedak traci grunt pod nogami. bardzo dziekuje za okreslenie zapychacza ,mysle ze kazdy na tym forum spelnia te role ,równiez i pan panie santiago. pozdrawiam mimo wszystko
0
panie santniago pytan wciąz mnóstwo nie musimy cofac sie wstecz az o 2 lata wystarczy obejrzec ostatnie spotkania, kazda bramka sporo do zyczenia pozostawia jesli ktos z was kiedykolwiek trenowal to wie oczym mowa pozdro
0
bardzo prosze jak najszybciej kogos za valdesa,niemozemy tracic glupich bramek nie zawsze moze starczyc czasu na odrobienie,dla wszystkich fanów vv bez urazy panowie czas przejrzec na oczy
http://uk.
0
By mod: ostrzeżenie.
0
wie ktos moze dlaczego na niektórych stronach gdzie mozna ogladac mecze w internecie wyskakuje opcja OFF AIR która uniemozliwia obejrzenie calego spotkania sory ze nie na temat
0
fajne
0
byc moze moglo byc gorzej,chodzi mi tylko o to ze szkoda tej kasy
0
wlasnie sciagam to dla mojej dziewczynki
0
nie jest tak zle,panowie bez przesady 57 baniek za free w bloto szkoda tych pieniedzy bardzo ,zarzad pewnie tez jest wkurzony
0
moze ktos pamieta jak to bylo z rivaldo kiedy odchodzil,bo cos mi sie wydaje ze z powodow finansowych bardzo duzo zarabial wtedy,natomiast barca ciela po kosztach strasznie by wyjsc z dlogów,nie zje..cie mnie za bardzo nie pamietam
0
azrik z ta lewa wcale nie przesadzam, carlos mial bombe tylko niestety , natomiast rivaldo mial kompletna ,nikt tak nie strzelal jak on
0
lewa noga zabójcza propably the best left leg on the world kochalem patrzec jak gra
0
tak jak mowilem kiedys,chlopak przereklamowany,choc talent mial,niech mu sie wiedzie w psg,do którego mam szacun