0

hehehe wzrokiem oczywiscie

0

i wez tu czlowieku nie osiwiej przez tego naszego bramkarza ,co tym razem powiecie na jego obrone nie zawsze damy rade odrobic,gdy ten cos odwali

0

byc moze nie mają jaj ,mnie to razi barzdo wiec o tym mówie jak ci sie nie podoba nie czytaj nie prowokój nie odpowiadaj

0

riv

zubizaretta,hesp,baia,bonano dutruel,rustu,enke,valdes wszyscy prócz zubiego do gazu!!!!!

0

wierny cules fcb

przepros matke

0

w usa przepraszam

0

riv taki komentarz wsadz sobie tam gdzie lubisz to najbarzdiej,jesli naprawde cie to irytuje odkad to juz kiedys pisalem,nie jest to powalajacy okres jednakze jestem z dimny z tej liczby mianowicie 1994 ms w brazyli gdzie zakochalem sie w romario ale ty napewno kibicujesz od 06

0

Ktoś napisał ze zdarza sie ,hehehe no pewnie Futbolowe jaja cz3 juz w toku,vv na okladce

0

V Valdes bravo co znaczy klasa swiatowa druga bramka majstersztyk ,piekna asysta naszego bramkarza ,czasem zastanawiam sie czy on nie jest podstawiony z realu ,ludzie ten gosc jest najgorszy na swiecie,ile razy bedzie cie mu wybaczac tak karygodne wpadki

0

niechce podpasc nikomu,choc z drugiej strony mam to w 4 literach po odmianie w 5 ale jak narazie widzialem 1 bramke ,dzis niemoglem obejrzec calego meczu bylem w pracy ,ale niech mi ktos powie czy ten pike czy jak go zwa to on muzg ma ,stal przytym kolesiu tak dlugo ze ... co z tego ze gorne pilki jako tako wybija ale drewutnia z niego jest nieziemska jak moja boazeria w przedpokoju

0

ja tez odwiedze 21 marca wylot powrót 24 marca ,tylko 3 dni ale mam zamiar wykorzystac je do maximum.Moze ktos z was byl,wie czy bedzie mozna dostac bilety gramy w tedy z malaga ,chce to zobaczyc,tylko martwi mnie czy dam rade,kompletu raczej nie bedzie wiec moze

0

sory ze nie na temat realm.pl twierdzi ze nastepca zidana ,ja twierdze ze podobny do messiego zobaczcie sami swietny ten maly

0

byla kiedys przedstawiona karykatura ,jak kibic barcy leje doslownie na szalik lub koszulke albo nawet na herb realu ,czy jest ktos wstanie podac mi do tego link,, bede wdzieczny

0

sory ze nie na temat ,ale na onecie pisza ze hiddink w chelsea,ten gosc wie co robic z chlopakami,teraz chelsea wreszcie cos moze namieszac ,hidink to profesor ,oczywiscie to moje zdanie

0

bruno pokazuje przecierz co otym sadzi .... jedzie mi tu czolg....hahahahha

0

pff czerwo za takie cos , no to dobry jestes koles jak najbardziej zasluzona niezdziwie sie jak dostanie za to jeszcze kare pieniezna , tak sie niegra jak chce sie wyladowac niech zacznie kickboxing uprawiac.

a ci co twierdza ze to nie byl faul na czerwien ,sory dzieci ale zal mi was

0

tak jak powiedzial szmeron

ciekawy chlopak talentu mu nie brak, ale jakos szalu nie robi,zycze mu jak najlepiej ma dopiero18 na karku,lecz filmik z jego udzialem nie poruszyl mnie zbytnio

0

tylko nie różowe porazka by byla

0

mysle ze caceres ma ogromny talent,który predzej czy pózniej eksploduje.Dzis swietne zawody w jego wykonaniu,a co do wypowiedzi slone50

tak to prawda w barcie wymaga sie sporo i mysle ze caceres spelni wszystkich oczekiwania,odpowiedni pilkarz dla naszego klubu

0

jako wielki fan valdesa, pytam czy niedalo sie tego obronic, moze dalo gdyby pilka leciala obok bramki

0

lukasz2011

posluchaj siebie ,jak mozna mowic tak o eto ,poprostu sie nie znasz,sory ale tak jest

0

BAN!

mod

0

mushroom

jestem ciekaw czy byloby to czyste wejscie jesli ofiara bylaby barca byl faul zachaczyl i proste wapno 8na 10 sedziow gwizda wapno,ajesli chodzi o 11 ke to nie winie waldka bo to karniak i bramkarz niema zbyt duzo do powiedzenia a poprostu pytalem o valdesa jak tam z jeggo karnymi czy obronil kiedys i czy zucil sie z raz w prawidlowa strone

0

ale jestem w Q NA MARQUEZA poco ten wslizg robil przy karnym,kat byl duzy nie zmiescil by tego ,bravo messi bez niego w trudnych momentach walimy glowa w mur przynajmniej dzis.

VVczy on kiedys obronil karnego? czy wogole zucil sie kiedys w dobra strone ,nienawidze go

0

bravo marqqez po mjakiego hu..... robil ten wslizg przecierz kat byl strasznie ostry nie strelil by

0

ogladalem te filmiki co w newsie sa, a po zakonczeniu ich mozna zobaczyc inne, i tam wlasnie znalazlem jak taki maly brzdac bawi sie z ronaldinho na treningu dobry ten dzieciak !!! poszukajcie sobie

0

zobaczcie co robi ten maly dzieciak christian ceballos hahaha dobra technike ma ten maly ,az milo sie oglada

0

widziale puyola cos mu doskwieralo wiecie co sie oze stalo?

0

galford niedziala ten link dasz rade dac poprawny

0

barox??????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?