7

Cierpkie słowa ale jest w nich prawda. Niestety wielu tutaj "prawdziwych kibicow" nie trawi krytyki

0

@polcza podajesz przykłady które już są załatwione. Druga sprawa, że Ci pilkarze to ogórki, czego nie powiedziałbym Memphisie czy Frenkiem.

0

@polcza tak, a w międzyczasie kupujemy Lewego + wypłata 8mln netto, Raphinha 6mln, Christensen 6 mln, Kessie 6mln. Pjanic jest cieniem De Jonga ale przekonał Xaviego. Na De Jongu zarobimy ale od razu kupimy Bernardo który na pewno dostanie 80% tego co Frenkie. Straszne oszczędności. W biznesie nie ma moralności ale przecież jesteśmy wiecej niz klubem wiec to nas do niczego nie zobowiązuje.

18

Laporta powiedzial ze Aubameyang jest dla nas jak gwiazdka z nieba. Przyszedł za darmo i w dodatku z niskim kontraktem. Depay przyszedł również za darmo i podpisał niski kontrakt aby pomóc klubowi. De Jong zgodził się przesunąć cześć wynagrodzenia aby pomóc klubowi. Obecnie wszyscy są na sprzedaż. Czy w przyszłości ktoś jeszcze przyjdzie do Barcelony aby pomóc jeśli później zostanie tak potraktowany?

0

@johny11 radzę ci się zacząć leczyć i to szybko. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat ty masz inne i dla ciebie to juz kwestia tego czy ja jestem kibicem. Z takimi jak ty nie warto dyskutować.

1

@johny11 Johny mówisz jak prawdziwy ekspert pewnie masz info z pierwszej ręki więc pozostaje mi Tobie zaufać.

1

@Mariusz85OL "jakość"

0

Proponuję wymianę na Ferrana Torresa.

4

Pytanie jeśli Dembele I Fati doznają kontuzji to kto będzie grał? Ferran już pokazał swoją jakość.

9

Barca instytucjonalnie i organizacyjnie sięgnęła DNA. Sami dali kontrakt jaki dali, gość poszedł na liczne ustępstwa jednak to dla nich mało. Teraz niszcza go psychicznie aby odszedł. Słabo bardzo Słabo

3

Sam Messi potrzebował roku na otrzęśniecie się. Ten sezon w PSG bedzie jego. Życzę mu tego.

17

To jest farsa. Frenkie nie zasługuje na takie traktowanie.

0

Kiedy prezentacja?

0

@BIGCULES niech idzie za kasą jak najszybciej.

0

@BIGCULES nie wiedziałem że nie wolno mieć swojego zdania mój panie i władco

0

@FC_BARCA_Fan jeżeli mu chodzi tylko o zarabianie to niech odejdzie już teraz bo max w Barcelonie to 10 mln netto. Niech idzie do PSG jak Xavi Simons.

1

@FC_BARCA_Fan i siedziałby na ławce albo grał ogony

0

@KoSSa124 to jego pierwszy sezon w pierwszym zespole i powinien zarabiać adekwatnie do stażu. Jeśli już chce zarabiać tak dużo to ile powie za 3 lata? Kolejny Messi to on nie jest, a klub wyraźnie zmienił drabinkę płacową.

0

@BIGCULES on powinien błagać o kontrakt, a nie się licytować.

0

Nikt nie chce odejść, podpisać kontraktu na warunkach klubu. Grubo dzieje się w tej Barcelonie. Zero sukcesów przez cały sezon, a lolkarze dyktują warunki. Kontrakty bajońskie i się w głowach przewraca.

1

Ten mlokos jest trochę zbyt cwany jak na swój wiek i umiejętności.

0

@Stagiryta nie musisz od razu chlać. Celebrowac można.

1

Każdy się przyda, sezon jest długi, dodatkowo przyjdą kontuzje, kartki, rotacje. Jeśli faktycznie chca grać o wszystko potrzeba szerokiej kadry o najwyższej jakości.

0

@tbas +Tomaszewski

3

Dest może być zmiennikiem Alby. Dawał radę w meczach na LO.

0

Teraz to już nikt nie powinien przychodzić jeśli nikt nie odejdzie.

1

Wyje#ac wszystkich niepotrzebnych i dać mu żyć

0

80 mln to bardzo dużo. Jeśli już na prawdę muszą to moze niech się sami zainteresują Paquetą. Widziałem kilka jego meczów zwłaszcza z PSG dawał radę.

0

@slayer robią to kosztem Mistrzostw Świata bądź innego ważnego turnieju. To piłka nożna ale widać że biznes jest na 1 miejscu.

0

Maja miliony ale nikt nie ma godności aby odejść z honorem. Wolą być wypychani ale to i tak nic nie daje.

Media