0

Gra obronna i dyscyplina taktyczna poniżej krytyki dzisiaj. Tydzień temu zagrali świetnie, mieli tydzień odpoczynku, dzisiaj strzelić nam gola to bułka z masłem.

0

Biorąc pod uwagę finanse klubu za 100 mln Laporta by go sprzedał. Jedyne co go powtrzymuje od takiej decyzji to awans w LM.

2

Joao odpowiedz w niedziele

0

Mamy ciężki terminarz na najbliższe dni. Przy tym.co graja już od jakiegoś czasu Xavi nie będzie miał lekkiego życia.

1

Sprzedać Raphinhe. To jest niewypał.

0

Trzeba jak najszybciej ściągać Torre z wypozyczenia

1

To jest właśnie granie po 90 min co 3 dni...

0

@kejdzi nie rzucaj gownem smarku. A ty wiesz ze milion, a nie pięćdziesiąt? To już jest milion, a do konca jeszcze 90% prac więc policz sobie ile jeszcze raz przyspiesza termin ukończenia kolejnego etapu i tak do końca uzbiera się kilkanaście milionów.

0

@kejdzi ale mnie pojechales aż się spociłem... kontrakt typu liczymy 5 dni pracy na 1 tydzień podczas gdy wykonawca robi 7/7 i nie ma zapisu w umowie jak powinno być to uregulowane to norma nie. Spoko zrobią nam szybko stadion i dopłacimy 50 mln. Stać nas.

1

Szukanie sensacji na siłę. Lewy to nie Messi ani inny król techniki który sam kiwnie i strzeli gola. Musi mieć z kim grać I dostawać podania. Niestety ale trzeba grać pod niego, a wtedy nie będzie miał litości.

0

Bonus za szybsze wykonanie prac... Takie zapiski to tylko Barca może zapisać w umowie.

1

@sokot dochodzi ale on ma na sobie obrońcę.lub dwóch. Nie bez powodu cofa się po piłkę.

0

@Kimi88 o tym samym pisze

2

Z takich bylejakich podań jakie dostaje nie dziewie się, że nie strzela. Fakt nie ma formy ale kreowanie akcji ofensywnych na ostatnich metrach to dno totalne.

0

Nie tylko on tak ma. Wielu mogłoby zejść wcześniej bądź w ogóle zejść ale graja wszystko. Później kontuzje, zmęczenie, brak formy. Oriol na początku wyglądał ok, a teraz strach patrzeć.

2

Strasznie się to ogląda.

0

@mleczkoo mało uchodzcow wpuścił PIS? Ukraina, Afryka, Azja. Niektórym nawet jeszcze płacimy socjal. To jest dla ciebie bezpieczeństwo kiedy kraj jest coraz bardziej zadłużony, skłócony ze wszystkimi dookoła, sądy, policja, wojsko, TV publiczna upolityczniona i całością kieruje autorytarny władca? Chłopie zacznij myśleć a nie ogladac propagandę bo to ze nastraszyli cie uchodzcami nie oznacza że będziesz żył bezpiecznie w takim kraju z takimi władzami jak teraz. Zobacz co się dzieje. Gospodarka centralnie sterowana, zadłużanie, dzielenie Polaków, szczucie i niszczenie oponentów. TV z twoich podatków idzie na kłamstwo na niespotykana skalę, służba zdrowia do bani, nepotyzm, przedmiotowe traktowanie kobiet, ośmieszaniu i kompromitowanie kraju zagranicą, łamanie konstytucji, afery wizowe, działkowe. Jeszcze godzine można pisać. Nie chcesz głosować na Tuska to nie głosuj ale nie głosuj też na PiS. Jeżeli Pis będą rządzić przez następne 4 lata to ten kraj stoczy się na maxa. Będzie potrzeba dziesiątek lat aby odgrzebać demokrację. Szlachta pisowska nie czuję już teraz w ogóle ograniczeń ani nie boi sie niczego. Ludzie otwórzcie oczy, nawet prezydenta zmieniają co 10 lat bo może nadużywać władzy więc czas na zmianę już teraz bo nie będzie co zbierać.

2

Jak dla mnie to on nie powinien grać po 90 min każdego meczu. 70 min i zmiana bo te kontuzje są bardzo częste.

0

Gdyby dzisiaj Barca grała z Bayernem to nie chce pisać nawet ile goli byśmy stracili. Coś siadło ewidentnie i chodzi o przygotowanie fizyczne.

4

Ferran dzisiaj z dubletem

0

@marqino a miał być zbawicielem

5

Już widzę.liste klubów z walizką wypełniona 100 mln €. Felix wcale nie musi akceptować ofert transferowych do innych klubów i może zostać w Atletico robiąc to co robił i pobierając ogromne pieniądze. Poczekajmy więc do końca z tym planem Atletico. Czas się odebrać za Griezmanna

0

Ty za$rany podnuszku Pereza. Lepiej się nie wypowiadaj bo ewidentnie jesteś przeciwko Barcelonie.

3

@kanver_ Papszun jak najbardziej i to od jutra. Dajmy sobie spokój z trenerami którzy o polskiej piłce wiedzą tyle kto to jest Lewandowski i Szczęsny. Przemówić powinien kapitan ale ta kadra też nie ma kapitana pokoju Glika. Dzisiaj nasza kadra pożegnała się z Euro w Niemczech.

14

Po dzisiejszym meczu Panie Santos, Obrigado.
Tych patalachow tylko polak może trenować.

3

W tym przypadku król jest tylko jeden.
KING LIONel MESSI

0

@Kacper313 gdyby sedzia w meczu z Getafe odgwizdał wszystkie faule na Lewym to Getafe graloby w 7

1

Pamiętam sytuację z gran derby. Lenglet ciągnie za koszulkę Ramosa do przodu ten przewraca się do tyłu, wchodzi var, karny. Dziękuję pozdrawiam

1

@Pawlak1992 obym ją się mylil, a ty miał rację.

0

@Pawlak1992 Dembele to zagrał 4 takie mecze w sezonie więc można pomnożyć to przez ilość lat w klubie. Tutaj nowy gościu wchodzi z buta delikatnie mówiąc w La Ligę i jak tak dalej pójdzie to będzie punktem odniesienia.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?