ankiewicz
Dołączył/a: sierpień 2010
zależy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skasowano mi post
kocham Xaviegio
0
wesołych świąt wszystkim
0
jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay
ŁĄWA!
0
jedno słowo: spierdalaj
jak się nie znasz, to nie jestes tu potrzebny
0
kurdę nikt go ti nie chce i szybko wróci
niech spieprza do jakiejś słabej anglii i nie wraca!!
0
Marzenie i za rok wracaj do jakiejś słabej ligi, anglia i holandia czekają buhehehehe
0
mo i nie zakontrakoowaliśmy robinjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klapa i szkoda
pozdro 600
0
oczywiście że Toure nigdy nie był lepszy niż Monster :)
0
kanar ale ty tłuk jesteś DM to defensive midfielder
0
lol Masch rezerwowym? To tak jak pedro dobrym napadziorem
0
jajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaja
0
LOL z INTERU DO MILANU
0
Nie szczędzić kasy na Javiera!!!
Dać i 40 mln, byleby grał tu.
Pierwszy skład jest jego.
0
To dawać te 30 mln i się nie cackać!
0
nie oszukujmy się, od sergio jest wiele lepszy wciąż
0
ta jego żoneczka to mimo wszystko jakaś poyebana jest
nawet po angielsku po 4 latach ani słowa, lol
0
Ibrę im dać w rozliczeniu, a nie Hleba
0
Pieprzony najemnik! :D
Ale brać go, tylko za rozsądną cenę, 15 mln jest śmieszne za takiego GRACZA :)
0
w Liveropoolu mają dużo chleba, po co im chcecie aż z hiszpanii exportować
0
w Liveropoolu mają dużo chleba, po co im chcecie aż z hiszpanii exportować
0
no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy
0
drwal? zwykle ma MOTM i jest jednym z najlepiej czyszczących na świecie
MonsterMasch
0
no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy
0
a daj spokój, Czygrynski, byłeś beznadziejny i twój transfer był wyłącznie dziełem przypadku, nigdy by się nie nadawał do dobrej drużyny z Europy
0
hahahahahaha bardzo śmieszne gerard :D:D:D
0
niech biorą
nikt go tu nie chce!
0
wg mnie o kant dupy można rozbić takie stwierdzenie wyższości 1 ligi nad innymi właśnie na podstawie takich statystyk. No akle jak się komuś je chce robić i dostaje jeszcze za to kase to spoko.
0
50 mln, nie więcej ale brac go!!!
0
a niech idzie nigdy nie był w barcy potrzebny i niczego nie dokonał w tym czasie ://
0
Nie gadaj, tylko graj Pedro
Byle nie tak jak na MŚ!