0

skasowano mi post

kocham Xaviegio

0

wesołych świąt wszystkim

0

jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay

ŁĄWA!

0

jedno słowo: spierdalaj

jak się nie znasz, to nie jestes tu potrzebny

0

kurdę nikt go ti nie chce i szybko wróci

niech spieprza do jakiejś słabej anglii i nie wraca!!

0

Marzenie i za rok wracaj do jakiejś słabej ligi, anglia i holandia czekają buhehehehe

0

mo i nie zakontrakoowaliśmy robinjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klapa i szkoda

pozdro 600

0

oczywiście że Toure nigdy nie był lepszy niż Monster :)

0

kanar ale ty tłuk jesteś DM to defensive midfielder

0

lol Masch rezerwowym? To tak jak pedro dobrym napadziorem

0

jajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajajaja

0

LOL z INTERU DO MILANU

0

Nie szczędzić kasy na Javiera!!!

Dać i 40 mln, byleby grał tu.

Pierwszy skład jest jego.

0

To dawać te 30 mln i się nie cackać!

0

nie oszukujmy się, od sergio jest wiele lepszy wciąż

0

ta jego żoneczka to mimo wszystko jakaś poyebana jest

nawet po angielsku po 4 latach ani słowa, lol

0

Ibrę im dać w rozliczeniu, a nie Hleba

0

Pieprzony najemnik! :D

Ale brać go, tylko za rozsądną cenę, 15 mln jest śmieszne za takiego GRACZA :)

0

w Liveropoolu mają dużo chleba, po co im chcecie aż z hiszpanii exportować

0

w Liveropoolu mają dużo chleba, po co im chcecie aż z hiszpanii exportować

0

no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy

0

drwal? zwykle ma MOTM i jest jednym z najlepiej czyszczących na świecie

MonsterMasch

0

no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy

0

a daj spokój, Czygrynski, byłeś beznadziejny i twój transfer był wyłącznie dziełem przypadku, nigdy by się nie nadawał do dobrej drużyny z Europy

0

hahahahahaha bardzo śmieszne gerard :D:D:D

0

niech biorą

nikt go tu nie chce!

0

wg mnie o kant dupy można rozbić takie stwierdzenie wyższości 1 ligi nad innymi właśnie na podstawie takich statystyk. No akle jak się komuś je chce robić i dostaje jeszcze za to kase to spoko.

0

50 mln, nie więcej ale brac go!!!

0

a niech idzie nigdy nie był w barcy potrzebny i niczego nie dokonał w tym czasie ://

0

Nie gadaj, tylko graj Pedro

Byle nie tak jak na MŚ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?