27 grudnia 2010, 10:57
0
skasowano mi post kocham Xaviegio
25 grudnia 2010, 11:31
wesołych świąt wszystkim
24 grudnia 2010, 17:11
jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay ŁĄWA!
24 grudnia 2010, 09:44
jedno słowo: spierdalaj jak się nie znasz, to nie jestes tu potrzebny
24 grudnia 2010, 09:19
kurdę nikt go ti nie chce i szybko wróci niech spieprza do jakiejś słabej anglii i nie wraca!!
26 sierpnia 2010, 17:48
Nie szczędzić kasy na Javiera!!! Dać i 40 mln, byleby grał tu. Pierwszy skład jest jego.
18 sierpnia 2010, 22:18
wg mnie o kant dupy można rozbić takie stwierdzenie wyższości 1 ligi nad innymi właśnie na podstawie takich statystyk. No akle jak się komuś je chce robić i dostaje jeszcze za to kase to spoko.
22 sierpnia 2010, 09:28
no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
skasowano mi post
kocham Xaviegio
0
wesołych świąt wszystkim
0
jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay
ŁĄWA!
0
jedno słowo: spierdalaj
jak się nie znasz, to nie jestes tu potrzebny
0
kurdę nikt go ti nie chce i szybko wróci
niech spieprza do jakiejś słabej anglii i nie wraca!!
0
Nie szczędzić kasy na Javiera!!!
Dać i 40 mln, byleby grał tu.
Pierwszy skład jest jego.
0
wg mnie o kant dupy można rozbić takie stwierdzenie wyższości 1 ligi nad innymi właśnie na podstawie takich statystyk. No akle jak się komuś je chce robić i dostaje jeszcze za to kase to spoko.
0
no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy
0
jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay
ŁĄWA!
0
skasowano mi post
kocham Xaviegio