and1985
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
BP
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
bardzo szkoda.
0
totalna bzdura
0
barcelona musi wygrac..musi..inaczej sezon 2007 sie powtorzy !!!
0
to nie na Hanka pwoinni byc zli tylko na FIFA ktora nie wspomaga arbitrow powtorkami video
0
racja marcinie
0
zagra Ibra czy nie...bo mam go w fantasy i nie wiem czy wystawic...?