0

no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk

0

no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk

0

bardzo szkoda.

0

totalna bzdura

0

barcelona musi wygrac..musi..inaczej sezon 2007 sie powtorzy !!!

0

to nie na Hanka pwoinni byc zli tylko na FIFA ktora nie wspomaga arbitrow powtorkami video

0

racja marcinie

0

zagra Ibra czy nie...bo mam go w fantasy i nie wiem czy wystawic...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?