3 lipca 2010, 18:54
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
3 lipca 2010, 18:53
bardzo szkoda.
8 maja 2010, 11:53
totalna bzdura
8 maja 2010, 11:46
barcelona musi wygrac..musi..inaczej sezon 2007 sie powtorzy !!!
25 września 2009, 19:00
zagra Ibra czy nie...bo mam go w fantasy i nie wiem czy wystawic...?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
bardzo szkoda.
0
totalna bzdura
0
barcelona musi wygrac..musi..inaczej sezon 2007 sie powtorzy !!!
0
bardzo szkoda.
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
no ale odblismy to transferem viilla...majstersztyk
0
zagra Ibra czy nie...bo mam go w fantasy i nie wiem czy wystawic...?
0
barcelona musi wygrac..musi..inaczej sezon 2007 sie powtorzy !!!