0

rzuce troche off topiciem... ale tak jakos szlajalem sie po necie... i pomyslalem sobie ze przyblize pewna znana osobe w srodowisku barcelony... prosze o ogladanie filmikow w odpowiedniej kolejnosci:P

(spacje usunac)

1: http://www.youtube.com/watch?v= YdPaTMO3E2g&feature=related

2: http://www.youtube.com/watch?v= 83galHwA62k

3: http://www.youtube.com/watch?v= PvnmtohwyvA&feature=related

i niech mi nikt nie mowi ze to nie jest jeden z najlepszych pilkarzy na świecie... a obrazki z 3 filmiku z messim sa strasznie sentymentalne :) pozdrawiam i prosze o nie porownywanie przedstawionej osoby do Messiego... to dwaj inni pilkarze którzy uczynili nam ten zaszczyt i grali dla naszej Barcy!

Visca el Barca, Visca el Roni!!

0

chcialem tylko dodac... ze czeka nas walka na kilku frontach o ktorych nie ktorzy tutaj zapominaja... a przy absencji tarzana... masche? wg mnie to nie jest do konca dobry pomysl juz sobie wyobrazam 1/8 finalu l.m a my musimy z pique i masche w srodku obrony.... toi wrzuty z boku mamy pewne na wysokich jak drogba czy skocznych jak ronney, ja raczej pomyslal bym troche o innej pozycji... o jakims mlodym bramkarzu ktory mogl by sie pouczyc przy naszym VV ale wracajac do tematu. jezeli nasi wychowankowie dadza rade a wierze ze dadza nie trzeba wydawac niepotrzebnie kasy... lepiej cos sprawdzonego i pewnego. pozdrawiam

0

glupie troche zagrozenie pod sam konie ale cal mecz nie grali to koncowka nerwowa ;/

0

milito mistrzostwo swiata to co zrobil:p

0

bych widziol ta gra to tez bych sie baknol :D

0

kcfcb nie sciaga sie napastnika bo w 45 min nie strzelil bramki tym bardziej takiego napastnika ktory umie sam przesadzic o jednym meczu...:P

0

fc b10 zostaw malucha niech teraz sie wstydzi w kacie :D

0

KcFcB jestes nie powiem kim... jak najpierw piszesz zmiane dla villi a pozniej vamos villa itd

0

ja sie pytam kto chcial zeby ville sciagnac??? :>?

0

KTO MOWIL VILLA DO ZMIANY????? KTO!!!???

0

kiler 1996 to twoj rocznik?? bo takie stwierdzenia jak napisales 7 bo nie mial czym sie wykazac to jest wrecz banalne :D

0

villa to taki zawodnik co sam moze roztrzygnac mecz jeszcze strzeli bramke zobaczycie.. ja w tego goscia zawsze wierzylem i wierzyc bede... a bojan robi spustoszenie wiec tez sie dobrze spisuje... nie panikujcie.... do 60 min zobaczymy co bedzie po przerwie... pozniej bedziemy myslec co szlo by zmienic... narazie wychodzimy w zwiekszym zaangazowaniem bez zmian i do przodu!!

0

ale pamietaj ze pique mial nie dawno wstrzas mozgu... przyda sie na nastepne mecze bardziej przy tak malej kadrze niestety to tez trzeba kalkulowac i pep apewno o tym tez mysli

0

kuba 91 a co ty chcesz od milito?? dobrze gra nie wiem o co ci chodzi...;/ ciezko jest znalesc winowajce tego remisu mi sie wydaje ze brak jakiegos zaangazowania... ze strony barcelony

0

gelek13:"Jestem ciekawy czy się sprawdzi bo ostatnie 3 lata miał w Interze stracone łącznie 33 mecze ale pamiętam go z dobrej strony jak grał w Ajaxie"

człowieku mam pytanie... bo to już naprawde przekracza granice... pisze jak byk że zagrał w minionym sezonie 33 mecze a ty mowisz ze przez 3 lata... człowieku.... czytaj!! potem pisz...

ps. jak te 13 przy nicku to wiek to tłumaczy to wszystko....

0

a ja powiem tak... w dupie mam ten rekord.... to o czym od poczatku sezonu myslalem juz jest.... czyli liga... na dokladke byl puchar... a deserek to bedzie final ligi mistrzow.... a wisienka na torcie to wygrana... a wam wiecznie w tych dupach malo;/

0

powiem tak... wiem ze w angielskiej gra się więcej meczy... więcej drużyn... ale licząc nawet te w pucharach niech carles ma kolo 400 to to jest polowa tego co Gigs mimo ze z całego serca dziękuje carlesowi za te mecze bo pamiętam jak pierwsze sezony był w 1 drużynie... to jestem pełen podziwu dla Walijczyka... dla mnie największy wzór wierności... i utrzymania wysokiego poziomu przez cały sezon...

0

"Biorąc pod uwage liczbę chętnych do obejrzenia meczu i małą ilość wolnych miejsc, " chcial bym zeby w polskiej lidze byla taka "mala" liczba miejsc!!

0

co sie odwlecze to nie uciecze... moj szampan do lodowki spowrotem jeszcze 6 dni wytrzyma :D:D:D ja tam sie nie martwie!!!! CAMPEONE CAMPEONE CAMPEONE OLE!!

0

za niecale 40 min podniose mojego szampana co sie mrozi w lodowce :P:P

byle by jeszcze ruch gral jak barca to byl bym najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi

0

moi znajomi z ktorymi ogladalem mecz wysmiali mnie jak w 89 minucie jak zobaczylem ze sa 4 min doliczone... powiedzialem ze barca strzeli i moge sie zalozyc... pol litra poszlo na stol... a oni z kolejna minuta coraz bardziej byli pewni :P a kto swietowal teraz niestety na kacu trzeba przezyc kolejny dzien

0

aboutreka nestety masz racje barca dzis nie byla barca... grala jak na chelsea slabo... a ak napisalem wczesn iej nie jeden karny powinien yc dla chelsebarca jest w finale.... ale w moim przekonaniu 2... ale nie rozpaczam z powodu bledu sedziego .... nie chcial bym byc kibicem chelsea bo norweg nie dozyl by nastepnego ranka/!!

0

Powolniak nie znasz sie na fusbalu w takim razie jak tak mowisz... przynajmniej wtym meczu byly 2 karne dale chelsea... jestem kibicem Barcy ale badzmy normalni... chelsea w tym meczu niedostala przynajmniej 1 karnego a w moim przekonaniu 2

0

nie wyobazam sobie barcy juz od jakiegos czasu bez tych 2 panow... i nie chodzi tu tylko o gre... niczego im nie ujmujac jest wspaniala... ale o ich charakter... i z jaka duma nosza te bordowo granatowe stroje... xavi zawsze skromny.... pamietam jak przebijal sie do peirwszego skladu dopiero... widac ile pracy w to wszystko wlozyl a teraz na przestrzeni tych kilku lat stal sie mozgiem tej druzyny :):) piekne chwile...

0

pbrzeczek mamy podobne nastawieni.,.. ja nawet remisem bramkowym nie pogardze... najwazniejszy jest awans... a oby najmniejszym nakladem sil.... bo moze tych sil pozniej brakowac...

0

Konradinho na poczatku sie wkurzylem ze to pokazales... ale czulem ze masz w tym jakis swoj cel... iw wiesz mi z sec na sec coraz piekniejsze to bylo:):):) super bonusik :) gratuluje

0

wiecie ze starsznie mi tu pare osob pomoglo dziekuje.... nie wiecie jak cierpialem bedac w pracy ale bylo pare osob co posy;lalo mi na bierzaco wynik za co strasznie dziekuje..... cieszylem siej ak male dziecko jak jechalem z pracy do domu a ludzie chyba mysleli ze zeswirowalem :):) ale jak tu sie nie cieszyc JAK BARCA LECJE sreal z bernabeu :):) i to 6-2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VeB!!!!!!!!!!!

0

513827999 bo zapomnialem nr podac ::P aaa i mam pytanie czy transfer z bayernu do barcy riberiego jest juz zaklepany bo takie cos na wp przeczytalem

0

panowie mam sprawe... czy moze ktosmi wyslac wyniki na bierzaco... jestem w robocie do 9 ;/ zanim wroce to zobacze koncowy wynik tylko.... ludzie blagam :)

0

BŁAGAM nie !!!! nie nawidze tego aktorzyny... strzela tyle bramek bo dostaje dobre pilki i tyle... do pustej bramki kazdy umie trafic... bylo widac z manu jaki jest bezradny w ataku... jak tylko tracil pilki i z kazdym powazniejszym przeciwnikiem jego gra tak wyglada... on jest za slaby na inter a co dopiero do nas z takim napastnikiem...... a pozatym la Gazzetta dello czesto wypisuje takie transfery jak np messi do realu... ale jezeli to prawda to Pani Laporta "MOWIMY NIE!!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?