O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 90
  • Polecenia 0

Komentarze

0

moze i jest potrzebna 9 ale nie on!!!! ludzie wszyscy sie podniecaja jego gra a tak naprawde to kiedy on wykorzystal w meczu jezeli mial 2 szanse przynajmniej jedna... albo kiedy wypracowal jakas bramke... ogladam mecze Bundesligi co tydzien i wybaczcie ale dla mnie to nie jest zawodnik nawet na miare sredni8aka w lidze hiszpanskiej dziwi mnie fakt ile on ma szczescia w tym dortmundzie gdzie dortmund nie ma drugiego napastnika... (odrazu dla hejterow powiem ze moze i wyszedl mu jakis pojedynczy mecz... ale jak dla mnie nie jest zawodnikiem ktory dorastal by poziomem do barcelony...)

0

barca_my_love masz w 100% racje... artykuł jest bardzo jednostronny. fajnie ze autor zauważył Sancheza w tym wszystkim który wg mnie wcale nie stosuje pressingu jak to zdążył autor zauważyć a zajmuje się TYLKO I WYŁĄCZNIE wymuszaniem karnych... chętnie bym zobaczył tak szczegółowe dane na temat bramek i minut Sancheza w Barcelonie (swoja droga Szacunek za te statystyki Villi dla autora) ale wydaje mi się ze Sanchez ani trochę nie jest lepszy od Villi a jednak szans na grę dostaje dużo więcej. uważam tez ze forma Villi w Barcy nie była powalająca ale na pewno nie wolno na nim wieszać tak psów bo w zeszłym roku cały atak (poza messim) się nie popisał.

0

z pierwsza druzyna byl juz pare ladnych lat... ale nigdy na niego nie stawiano tylko pep dawal mu odpowiednia ilosc minut na boisku i pewnie to bylo powodem dla ktorego znowu poszedl pod stery pepa... a jezeli to pawda ze zarzad barcy nie zrobil nic w kwesti zatrzymania takiego zawodnika..... toooo nasuwa sie pytanie co ten zarzad od*******la... ;/

0

dobrze tam chlopak pokaze na co go stac i wyrosnie na wielka gwiazde za ktora barca za 2-3 lata bedzie chciala dac 70 mln... powtorzy sie sytulacja z fabregasem.... ;/ sprzedaz ego zawodnika byla 2 najglupsza decyzja w tym oknie transferowym... czekam na nastepne ;/ dla samego zawodnika to bardzo dobrze jestem jego fanem i obojetnie czy bedzie gral w barcelonie czy w bayernie bede mu kibicowal...

0

Zobacz wszystkie

0

a tak na marginesie to u99atrur wolal bys zeby barca grala pieknie i remisowala czy grala tak jak gra i wygrywala... co z tego ze wymneczone zwyciestwa jak to mowisz... wazne ze sa pkt... i to w takich wymeczonych meczach zdobywa sie mistrzostwo a nie po pieknej grze gdy wynik jest nie korzystny... ja licze na to ze ta tendencja wkoncu sie w barcy zmieni... ze chca grac mega pieknie dla oka ale jak przychodzi wazny mecz(np z chelsea) to niestety przegrywamy bo chcemy zdobyc za wszelka cene PIEKNA bramke... mnie cieszy ze druzyna pokazuje charakter i walczy do ostatniej minuty bo tak jak mowie za piekna gre pkt sie nie przyznaje.

najlepszym do tego przykladem moze byc gra hiszpani i cytat kroy powstal "graja pieknie przegrywaja jak zawsze" mam nadzieje ze tak jak hiszpania sobie z tym poradzila w barcy tez nie bedzie to problem. zwyciestwo zawsze jest zwyciestwem....

0

Powolniak nie znasz sie na fusbalu w takim razie jak tak mowisz... przynajmniej wtym meczu byly 2 karne dale chelsea... jestem kibicem Barcy ale badzmy normalni... chelsea w tym meczu niedostala przynajmniej 1 karnego a w moim przekonaniu 2

0

az trudno w to uwierzyc taki zawowdnik i jeszcze nawet nie ma mistrzostwa kraju... masakra

0

po co??????? lepiej jakiegos mlodego... a jak juz szukaja takich pilkarzy to wczoraj bardzo dobre na mnie wrazenie zrobil di natale... zreszta nie tylko wczoraj ale caly sezon w udine!!

0

malutki fcb torres sporo stracil ze swojej przebojowosci.. .ale ten zawodnik nie potrzebuje intensywnych treningow... tylko psychologa... ten czlowiek stracil wiare w swoje umiejetnosci doszly do tego serie meczy bez bramki... i chlopak sie zalamal... zmienil styl gry... kiedys jak mial pilke wpolu karnym to byl zwod i bramka a teraz nie wierzy ani w swoja technike ani w strzal i szuka kolegow... poprostu boi sie grac tak jak gral kiedys... szkoda naprawde byl wysmienitym zawodnikiem i mam nadzieje ze sie wkoncu odblokuje... ale potrzebn jest mu jakis wyrazny impuls!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?