0

mam nadzieje że braca nie zapomni abidalowi tego co zrobił dla drużyny

0

ładny gest z jego strony :)

0

w Barcelonie dzieją sie dziwne rzeczy po co nam neymar potrzebny ???

0

Masz racje Alexis jest dobry ale też maści ale przecież każdy ma swój mecz

0

dobry mecz alexisa :)

0

teraz wszyscy najeżdżacie na Alexisa a kiedy przyszedł do Barcy to wszyscy mówili jaki on jest dobry.

0

Podobnie jak niektórzy tutaj lubicie Sancheza ale pisanie że jest ciamajdą to jest lekka przesada musimy mu pomóc a nie jeszcze bardziej wkopywać go na dno on jest świetnym piłkarzem może nie jest jak messi bo to chyba niemożliwe ale jest dobry i świetne słowa Tito na jego temat

0

Alba123 oby tak było

0

messi

0

alexis jest dobrym graczem ale villa też jest świetny moim zdaniem nie da się powiedzieć który jest lepszy po prostu trzeba dać im szanse jak każdemu piłkarzowi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?