alexisowa
Dołączył/a: grudzień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje że braca nie zapomni abidalowi tego co zrobił dla drużyny
0
ładny gest z jego strony :)
0
w Barcelonie dzieją sie dziwne rzeczy po co nam neymar potrzebny ???
0
Masz racje Alexis jest dobry ale też maści ale przecież każdy ma swój mecz
0
dobry mecz alexisa :)
0
teraz wszyscy najeżdżacie na Alexisa a kiedy przyszedł do Barcy to wszyscy mówili jaki on jest dobry.
0
Podobnie jak niektórzy tutaj lubicie Sancheza ale pisanie że jest ciamajdą to jest lekka przesada musimy mu pomóc a nie jeszcze bardziej wkopywać go na dno on jest świetnym piłkarzem może nie jest jak messi bo to chyba niemożliwe ale jest dobry i świetne słowa Tito na jego temat
0
Alba123 oby tak było
0
messi
0
alexis jest dobrym graczem ale villa też jest świetny moim zdaniem nie da się powiedzieć który jest lepszy po prostu trzeba dać im szanse jak każdemu piłkarzowi :)