O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik leo messi alexis sanchez xavi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4930
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

mam nadzieje że braca nie zapomni abidalowi tego co zrobił dla drużyny

0

ładny gest z jego strony :)

0

w Barcelonie dzieją sie dziwne rzeczy po co nam neymar potrzebny ???

0

Masz racje Alexis jest dobry ale też maści ale przecież każdy ma swój mecz

0

dobry mecz alexisa :)

Zobacz wszystkie

0

teraz wszyscy najeżdżacie na Alexisa a kiedy przyszedł do Barcy to wszyscy mówili jaki on jest dobry.

0

Podobnie jak niektórzy tutaj lubicie Sancheza ale pisanie że jest ciamajdą to jest lekka przesada musimy mu pomóc a nie jeszcze bardziej wkopywać go na dno on jest świetnym piłkarzem może nie jest jak messi bo to chyba niemożliwe ale jest dobry i świetne słowa Tito na jego temat

0

dobry mecz alexisa :)

0

alexis jest dobrym graczem ale villa też jest świetny moim zdaniem nie da się powiedzieć który jest lepszy po prostu trzeba dać im szanse jak każdemu piłkarzowi :)

0

messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?