Podobnie jak niektórzy tutaj lubicie Sancheza ale pisanie że jest ciamajdą to jest lekka przesada musimy mu pomóc a nie jeszcze bardziej wkopywać go na dno on jest świetnym piłkarzem może nie jest jak messi bo to chyba niemożliwe ale jest dobry i świetne słowa Tito na jego temat
alexis jest dobrym graczem ale villa też jest świetny moim zdaniem nie da się powiedzieć który jest lepszy po prostu trzeba dać im szanse jak każdemu piłkarzowi :)
Komentarze
0
mam nadzieje że braca nie zapomni abidalowi tego co zrobił dla drużyny
0
ładny gest z jego strony :)
0
w Barcelonie dzieją sie dziwne rzeczy po co nam neymar potrzebny ???
0
Masz racje Alexis jest dobry ale też maści ale przecież każdy ma swój mecz
0
dobry mecz alexisa :)
0
teraz wszyscy najeżdżacie na Alexisa a kiedy przyszedł do Barcy to wszyscy mówili jaki on jest dobry.
0
Podobnie jak niektórzy tutaj lubicie Sancheza ale pisanie że jest ciamajdą to jest lekka przesada musimy mu pomóc a nie jeszcze bardziej wkopywać go na dno on jest świetnym piłkarzem może nie jest jak messi bo to chyba niemożliwe ale jest dobry i świetne słowa Tito na jego temat
0
dobry mecz alexisa :)
0
alexis jest dobrym graczem ale villa też jest świetny moim zdaniem nie da się powiedzieć który jest lepszy po prostu trzeba dać im szanse jak każdemu piłkarzowi :)
0
messi