0

Bardzo dobrze powiedział po co miał mu odpowiedzieć tym samym i ciągnąc ten niemądry spór.

0

Właśnie Ibra gra spoko

0

Sam się ogarnij tylko pytam

0

dzięki

0

Napiszcie ile jest

0

Dzięki za pomoc na stronie http://www.ligihiszpanskie.pl/ jak możecie to logujcie się dalej i pomagajcie na shoutboxie bo kibice Realu już chyba nie wyrabiają.

0

http://www.ligihiszpanskie.pl/

Jeśli możecie to pomóżcie BARCY na shoutboxie bo kibice realu robią się nie znośni a co do Ibry zgadzam się w 100%

0

Moim zdaniem powinna liczyć się klasyfikacja Kanadyjska wtedy Katalończycy byli bu najlepsi

0

Czy ktoś w ogóle pamięta żeby ktoś miał 10 bo mnie się wydaje że Iniest miał niedawno

0

Ja sądze, że barca rozegrała bardzo dobry mecz no może oprucz Pique, któremu troche nie poszło

0

Zgadzam Się

0

Gdy zobaczyłem tego sędziego od razu wiedziałem, że będzie ciężko

0

Ja jestem zawsze za Barca i nigdy się od nie nie odwrócę nawet jeśli pokona ją jakaś słaba drużyna. Kibicuje Barcy od kilku lat, rozpaczam przy porażkach i cieszę się przy wygranych i jak już mówiłem BARCA 4 EVER na zawsze fan

0

W sumie barca nie gra w najlepszym skladzie Iniesta to duza czesc barcy

0

W sumie nie trafił się Barcy najlepszy kluba ale najgorszy też nie.

Inne kluby mają gorzej.

0

lukasoon15

Chyba nie

0

ja na jego miejscu bym nie chciał grać w takim meczu

0

Ale chciałbym aby Ronaldinho stał się taki ja wcześniej

0

Mam nadzieję, że nie będzie sędziował jak w meczu polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?