3 września 2010, 16:31
0
Bardzo dobrze powiedział po co miał mu odpowiedzieć tym samym i ciągnąc ten niemądry spór.
24 marca 2010, 21:25
Właśnie Ibra gra spoko
24 marca 2010, 21:23
Sam się ogarnij tylko pytam
24 marca 2010, 21:20
dzięki
24 marca 2010, 21:18
Napiszcie ile jest
6 stycznia 2010, 14:54
Ja jestem zawsze za Barca i nigdy się od nie nie odwrócę nawet jeśli pokona ją jakaś słaba drużyna. Kibicuje Barcy od kilku lat, rozpaczam przy porażkach i cieszę się przy wygranych i jak już mówiłem BARCA 4 EVER na zawsze fan
6 stycznia 2010, 15:02
Gdy zobaczyłem tego sędziego od razu wiedziałem, że będzie ciężko
7 marca 2010, 12:35
http://www.ligihiszpanskie.pl/ Jeśli możecie to pomóżcie BARCY na shoutboxie bo kibice realu robią się nie znośni a co do Ibry zgadzam się w 100%
19 grudnia 2009, 08:54
lukasoon15 Chyba nie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bardzo dobrze powiedział po co miał mu odpowiedzieć tym samym i ciągnąc ten niemądry spór.
0
Właśnie Ibra gra spoko
0
Sam się ogarnij tylko pytam
0
dzięki
0
Napiszcie ile jest
0
Ja jestem zawsze za Barca i nigdy się od nie nie odwrócę nawet jeśli pokona ją jakaś słaba drużyna. Kibicuje Barcy od kilku lat, rozpaczam przy porażkach i cieszę się przy wygranych i jak już mówiłem BARCA 4 EVER na zawsze fan
0
Gdy zobaczyłem tego sędziego od razu wiedziałem, że będzie ciężko
0
Bardzo dobrze powiedział po co miał mu odpowiedzieć tym samym i ciągnąc ten niemądry spór.
0
http://www.ligihiszpanskie.pl/
Jeśli możecie to pomóżcie BARCY na shoutboxie bo kibice realu robią się nie znośni a co do Ibry zgadzam się w 100%
0
lukasoon15
Chyba nie