0

dobra bądźcie sobie tym faworytem ale boisko pokaże kto wygra... faworyt nie zawsze wygrywa... :)

0

i ma racje chłopina:) musimy wyjsc na SB i grac swoje od poczatku a bedzie dobrze:)

0

spokojnie panowie spokojnie dojście do finału będzie można świętować dopiero za 2 tyg w Londynie jeśli okażemy się lepsi od Chelsea...

0

szczerze watpie ze Xaviego nie wypusci od 1 minuty ... poprostu moze xavi bedzie mial inne zadania w obronie i tyle zeby nie zalapal kartki, i jesli wynik bedzie juz pewny to wtedy xavi do boksu i zagra sobie w GD :) a pozniej w Villarealem xavi zalapie kartke i sobie odpocznie wtedy i bedzie gitara:)

0

2:2 guti... mam pytanie retoryczne ... czemu glupi ma zawsze szczescie?;(

0

heh szkoda ze mnie nie widzieliście i nie słyszeliście jak myślałem ze mój ulubiony siedzią ( czytaj. HOWARD WEB (Łeb) ) nie uznał 4 bramki dla Barcy :) myślałem ze do Barcelony się transportuje i powiem mu co myślę o jego sędziowaniu:) ... ale może będę miał lepsza okazje w Polsce jak przyjedzie na finał pucharu polski...

0

tak tak a Eto ??

0

ja powiem tyle... najpierw barca musi ograc bayern liverpool musi ograć chelsea ... później możemy się martwic o półfinał...

0

jak dla mnie te wszystkie kartki dla Mallorcy byly sluszne... i tyle w temacie ( nie wiem czy dobrze napisalem "Mallorcy" jak cos to poprawcie mnie)

0

mogłby mi ktos powiedziec co to sa te paski ktore widac ktore wychodza z pod spodenek u tego pilkarza w bialym stroju??:>

0

"spokojnie predzej czy później coś musi wpaść dla nas:) "

0

spokojnie przedzej czy pozniej cos musi wpaść dla nas:)

0

a moze twoja ulubiona 3 druzyna jest chelsea?? niach niach...

0

Mikołaja bogatego, śniegu bialutkiego

Choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej

Minimum stresu, maksimum miłości

I tyle radości ile karp ma ości

Szczęścia kupę i rózgę na dupę

Do nieba choinki, wędzonej szynki

Wódki trzy skrzynki

Sylwestra do rana z lampką szampana

Oraz skoku do Nowego Roku!

Wesołych Świąt życzy Adams dla kazdego cules :)

0

oby znalazl jakis fajny klub gdzie bedzie gral ... :)

0

liczylem na chelsea ale niestety :(

0

zagramy z chelsea ... nie ma bata :)

0

hahaha jak przeczytalem na poczatku to o chamstwie to myslalem ze kibice barcelony rozrabiali hahaha:) ale ja jestem glupi hehe:)

0

silva kontuzjowany jest nadal...

0

chcialbym przypomniec ze statystyki nie graja i jesli piłkarze nie zaanagażuja sie, nie wyjda skoncentrowani to ta cala statystyka za nich meczu nie wygra :/

0

ja sie pytam gdzie ten bramkarz tam lecial? :) w 1 filmiku ;}

0

jak dla mnie to znow kolejna bariera zostanie zdjeta i sportig niestety wygra :(

0

mam nadzieje :)

0

ja stawiam na 5:0 dla wisly :P

0

deportivo sprawi w 1 kolejce mala niespodzianke cos czuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?