adams1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra bądźcie sobie tym faworytem ale boisko pokaże kto wygra... faworyt nie zawsze wygrywa... :)
0
i ma racje chłopina:) musimy wyjsc na SB i grac swoje od poczatku a bedzie dobrze:)
0
spokojnie panowie spokojnie dojście do finału będzie można świętować dopiero za 2 tyg w Londynie jeśli okażemy się lepsi od Chelsea...
0
szczerze watpie ze Xaviego nie wypusci od 1 minuty ... poprostu moze xavi bedzie mial inne zadania w obronie i tyle zeby nie zalapal kartki, i jesli wynik bedzie juz pewny to wtedy xavi do boksu i zagra sobie w GD :) a pozniej w Villarealem xavi zalapie kartke i sobie odpocznie wtedy i bedzie gitara:)
0
2:2 guti... mam pytanie retoryczne ... czemu glupi ma zawsze szczescie?;(
0
heh szkoda ze mnie nie widzieliście i nie słyszeliście jak myślałem ze mój ulubiony siedzią ( czytaj. HOWARD WEB (Łeb) ) nie uznał 4 bramki dla Barcy :) myślałem ze do Barcelony się transportuje i powiem mu co myślę o jego sędziowaniu:) ... ale może będę miał lepsza okazje w Polsce jak przyjedzie na finał pucharu polski...
0
tak tak a Eto ??
0
ja powiem tyle... najpierw barca musi ograc bayern liverpool musi ograć chelsea ... później możemy się martwic o półfinał...
0
jak dla mnie te wszystkie kartki dla Mallorcy byly sluszne... i tyle w temacie ( nie wiem czy dobrze napisalem "Mallorcy" jak cos to poprawcie mnie)
0
mogłby mi ktos powiedziec co to sa te paski ktore widac ktore wychodza z pod spodenek u tego pilkarza w bialym stroju??:>
0
"spokojnie predzej czy później coś musi wpaść dla nas:) "
0
spokojnie przedzej czy pozniej cos musi wpaść dla nas:)
0
a moze twoja ulubiona 3 druzyna jest chelsea?? niach niach...
0
Mikołaja bogatego, śniegu bialutkiego
Choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej
Minimum stresu, maksimum miłości
I tyle radości ile karp ma ości
Szczęścia kupę i rózgę na dupę
Do nieba choinki, wędzonej szynki
Wódki trzy skrzynki
Sylwestra do rana z lampką szampana
Oraz skoku do Nowego Roku!
Wesołych Świąt życzy Adams dla kazdego cules :)
0
oby znalazl jakis fajny klub gdzie bedzie gral ... :)
0
liczylem na chelsea ale niestety :(
0
zagramy z chelsea ... nie ma bata :)
0
hahaha jak przeczytalem na poczatku to o chamstwie to myslalem ze kibice barcelony rozrabiali hahaha:) ale ja jestem glupi hehe:)
0
silva kontuzjowany jest nadal...
0
chcialbym przypomniec ze statystyki nie graja i jesli piłkarze nie zaanagażuja sie, nie wyjda skoncentrowani to ta cala statystyka za nich meczu nie wygra :/
0
ja sie pytam gdzie ten bramkarz tam lecial? :) w 1 filmiku ;}
0
jak dla mnie to znow kolejna bariera zostanie zdjeta i sportig niestety wygra :(
0
mam nadzieje :)
0
ja stawiam na 5:0 dla wisly :P
0
deportivo sprawi w 1 kolejce mala niespodzianke cos czuje :)