szczerze watpie ze Xaviego nie wypusci od 1 minuty ... poprostu moze xavi bedzie mial inne zadania w obronie i tyle zeby nie zalapal kartki, i jesli wynik bedzie juz pewny to wtedy xavi do boksu i zagra sobie w GD :) a pozniej w Villarealem xavi zalapie kartke i sobie odpocznie wtedy i bedzie gitara:)
Komentarze
0
dobra bądźcie sobie tym faworytem ale boisko pokaże kto wygra... faworyt nie zawsze wygrywa... :)
0
i ma racje chłopina:) musimy wyjsc na SB i grac swoje od poczatku a bedzie dobrze:)
0
spokojnie panowie spokojnie dojście do finału będzie można świętować dopiero za 2 tyg w Londynie jeśli okażemy się lepsi od Chelsea...
0
szczerze watpie ze Xaviego nie wypusci od 1 minuty ... poprostu moze xavi bedzie mial inne zadania w obronie i tyle zeby nie zalapal kartki, i jesli wynik bedzie juz pewny to wtedy xavi do boksu i zagra sobie w GD :) a pozniej w Villarealem xavi zalapie kartke i sobie odpocznie wtedy i bedzie gitara:)
0
2:2 guti... mam pytanie retoryczne ... czemu glupi ma zawsze szczescie?;(
0
tak tak a Eto ??
0
liczylem na chelsea ale niestety :(
0
mogłby mi ktos powiedziec co to sa te paski ktore widac ktore wychodza z pod spodenek u tego pilkarza w bialym stroju??:>
0
mam nadzieje :)
0
a moze twoja ulubiona 3 druzyna jest chelsea?? niach niach...