0

iniesta najlepszy , henry jak na początku sezonu i pzrez dwa lata gry czyli słabiutko. marnuje wiecej niz eto

0

momentami za bardzo kombinacyjnie

0

henry trochę mnie irytuje dzis

0

BAN!

mod

0

zaraz iniestę zajadą

0

ale mamych piłkarzy messi i puyol na ławie a my gramy jak z nut

0

nie mogę wyjść z podziwu jak gra iniesta

0

alves chyba na jakiś koksach jedzie. nieludzka wytrzymałość

0

no pigue nie powinien w obrębie pola karnego się kiwać

0

henry trochę zatracił formę i dzis próbuje ja odzyskać ale nie wiem czy da rade aaa pigue to jest snajpertylko skuteczności brak

0

ok sebcio po prostu mamy genialnych piłkarzy i niech tak zostanie

0

jedyny mankament stałe fragmenty chyba nigdy nie nauczymy sie i ch wykotrzystywać

0

i ktoś ma jeszcze wątpliwości co do umiejętności iniesty widzi wszystko

0

genialna akcja i goll

0

zauwaz ze iniesta nie traci tak dużo piłek co messi a drybluje w meczu niewiele mniej

0

smie twierdzic ze Iniesta jest tak samo dobry jak Messi. Po prostu geniusz, genialna technikai

0

zaraz liverpool bedzie w półfinale

0

kurde nawet gola nie widziałem mecz mi siadł i szukam kanałów jest dobrze remis zawsze lepiej wygląda na papierze

0

dziś trichę słabiej gramy troszke chyba zmęczenie daje znać szczególnie messi lepiej go oszczędzić i wpuścić kogos innego

0

ale nie spodziewałem aż tak silnego składu. Guardiola zajedzie na śmierć alvesa i messiego. im odpoczynek jest niezbędny

0

iniesta najlepszy ale kręci i goooolllllll

0

nie ma gola . iniesta najlepszy

0

xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku

0

xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku

0

nie wygramy tego z taką grą

0

zaraz strzelą

0

a ex barcelonista T. Motta bramę władował juventusowi

0

wychodzą nasze barcaaaaaaaaaa

0

oglądam aale tego szczegółu nie zauważyłem to dobrze że abidal wraca ale chyba za wcześniej nie

0

gra wygląda tak sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?