22 kwietnia 2009, 22:48
0
iniesta najlepszy , henry jak na początku sezonu i pzrez dwa lata gry czyli słabiutko. marnuje wiecej niz eto
22 kwietnia 2009, 22:46
momentami za bardzo kombinacyjnie
22 kwietnia 2009, 22:44
henry trochę mnie irytuje dzis
22 kwietnia 2009, 22:42
BAN! mod
zaraz iniestę zajadą
11 kwietnia 2009, 21:24
xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku
11 kwietnia 2009, 21:26
nie ma gola . iniesta najlepszy
11 kwietnia 2009, 11:55
ciekawe jakim składem zagramy xavi eto i yaya muszą dostać zółte kartki zeby wyczyścic sobie konto przed maratonem.
11 kwietnia 2009, 11:56
liczy się tylko zwycięstwo 1:0 takze będzie świetnym wynikiem z takim zespołem po prostu nie mozemy stracić punktów
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
iniesta najlepszy , henry jak na początku sezonu i pzrez dwa lata gry czyli słabiutko. marnuje wiecej niz eto
0
momentami za bardzo kombinacyjnie
0
henry trochę mnie irytuje dzis
0
BAN!
mod
0
zaraz iniestę zajadą
0
xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku
0
xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku
0
nie ma gola . iniesta najlepszy
0
ciekawe jakim składem zagramy xavi eto i yaya muszą dostać zółte kartki zeby wyczyścic sobie konto przed maratonem.
0
liczy się tylko zwycięstwo 1:0 takze będzie świetnym wynikiem z takim zespołem po prostu nie mozemy stracić punktów