acraBobeR
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny filmik :)
a tak apropo, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, w niedziele o 12.30 na C+ sport jest program pt. "El Classico, przeżyjmy to jeszcze raz", i ma to być taka kompilacja jak ta, tylko troche dłuższa i ma dotyczyć tego klasyku w którym było 2-6 na Bernabeu.
0
a "Co znaczy " Madrid se quema " ?"
znaczy coś w stylu "Madryt płonie"
0
super że wreszcie będzie można pooglądać ten program.
btw. Crackovia to bespośrednie tłumacznie Krakowa na hiszpański, nie wiece czy to tylko przypadek?
0
adriano na 3 zdjeciu od końca:
kto mi powie czy on znowu jakas kontuzje złapał, czy sie tarza ze smiechu, bo nie moge odróżnić? :D
0
zazwyczaj najlepsza jakosc masz na Sopcascie, choc najwiecej i tak zalezy od Twojego łącza :)
0
Genialne jest to zdhecie Xaviego w miniaturce tego newsa!
Redakcjo, mozecie jakos je wrzucic w wiekszej rozdzielczosci?
Xavi zasluguje na zlota pilke nie tylko za ten sezon, ale przede wszystkim wspaniala kariere i to jakim jest czlowiekiem.
0
Dla mnie:
Najlepsze:
Momenty magii w takim meczu! Mam tu na mysli siatki, zagrania pietka w takim meczu(szczegolnie duzo ich bylo po 4 bramce). A to jak Villa ogral Ramosa(ta pietka przy lini po ktorej zostal sfaulowany), niezapomniane.
Najgorsze:
Brak honoru realu, bezczelne zachowanie Ramosa w koncowce, z duzo przepychanek i prowokacji.
0
krzysiek0986
nic sie Messiemu nie stało, po końcowym gwizdku chodził zadowolony i nic nie kulał.
0
3rak
Dzięki za gratulacje, i szacunek dla Ciebie, jako człowieka.
Moim wielkim marzenien jest aby rywalizacja na polu kibiców miała taki przebieg - z wzajemnym szacunkiem.
btw.
zwrot "Zdeklasowaliście się" chyba nie najlepiej dobrany :P
0
zxcvbnmasdqwe
a skad to przekonanie ze Masche zagra z Realem?
mi sie wydaje ze Pep jednak na Busquetsa postawi :)
0
wiele mu to daje.
bo zarówno Ramos jak i Alonso mieli już po pare żółtych kartek, a teraz jak dostali czerwone, to im sie ten licznik "wyzeruje" przed faza pucharowa, czy jakos tak :P
w każdym bądź razie też nie wiem o co tu robić afere, dostali słuszne kartki, a czy z premedytacja czy nie, co za roznica?
0
obawiam sie że nie.
znowu zostaje sopcast :/
0
oby te wstępne wiadomości się potwierdziły.
Widać jak to strasznie Messiego bolało, a 15 dni to w sumie niewiele, pozatym żadnych ciężkich meczów w tym czasie nie mamy, a na Valencie Messi bedzie już gotów.
Pozatym, jeśli druzyna wygra te 4 mecze bez Messiego to reszta druzyny bedzie bardziej pewna siebie i jeszcze nam to na dobre wyjdzie.
Leo wracaj do zdrowia
0
odnośnie zdjęcia, to był pokazywany dokładnie ten kadr w relacji live na żywo, i nie widzialem tam az tak spuchnietej kostki, a gdyby bylo z nia az tak zle, to bym to raczej zauwazyl.
ktos sie chyba w photoshopie troche pobawil, mam nadzieje ze Leo jak najszybciej wroci do siebie
0
jest napisane że "nic nie jest złamane, ale wiązadła są "przesunięte" "
wiec teraz nie wiem czy sa zerwane czy nie, mam nadzieje ze nie tylko np. naciagniete.
btw. nie bawmy sie w lekarzy, zostawmy to lekarzom Barcy
lepiej sie za Messiego napic :) (albo pomodlic, co kto woli :P )
0
40mln za Ville to jak najbardziej adekwatna cena co do jego umiejętności... fakt, przeplacilismy to my za Ibre.
I prosze, nie podawajcie argumentow o wieku Villi, bo zlatan jak przechodzil do Barcy byl dokladnie w tym samym wieku i NIKT sie o to nie czepial, pomimo tych chorendalnych pieniedzy jakie za niego zaplacono
0
60 mln za Ibre? Swiat jeszcze nie oszalal.. Skoro Villa kosztowal kolo 40 to max tyle powinien kosztowac Zlatan ;)
0
przemi01
zapomniales o Rubinie, a on tez zdobyl trofeum - mistrza rosji xD
Sam jakos tego nie pokojarzykem, ale faktycznie to dosyc wyjatkowe ze wszyscy z ktorymi przegrywalismy wywalczyli jakis puchar :P
0
Przecież to jest trójka dorosłych rozsądnych ludzi, którzy znają swoją wartość nawzajem, i myśle że nawet jeśli cała trójka ma grać w pomocy, to nikt nie będzie robil problemów by co trzeci mecz usiąść na ławce. Zresztą dla drużyny to świetna sprawa, bo nawet w przypadku braku kontuzji zawsze będą wypoczęci i grali na 100%
Zresztą Pep im to wszystko świetnie wytłumaczy, więc tu akurat nie widze problemu.
0
dokładnie dlaczego skład nie miałby wyglądać tak:
Valdes- Abidal, Puyol, Pique,Alves- Toure/Bousquets,Xavi, Fabrega- Iniesta,Villa,Messi
nierozumiem tego komentarza że jak się pozbędziemy Ibry będziemy tacy sami jak Real. Ibra się nie sprawdził i tyle. Ja tam dostrzegam ogromną różnice.
0
Przestancie ciągle na siłe postarzać Ville.
David Villa Sánchez (ur. 3 grudnia 1981 w Langreo).
Ma 29 lat, a ponadto jest z grudnia, wiec nie piszczie ze ma 30, bo po co?
A co do Torresa, to myśle ze skoro juz jest Villa, to nie uda się go ściągnąć, co nie zmienia faktu ze Ibre trzeba sprzedać :)
Dla niepokojący jest też środek obrony, wg. mnie mamy 3 zawodników grających na wymaganym poziomie: Pique, Puyol, Milito. Marquez i Dima jakos nie grają tego czygo by sie od nich oczekiwalo i to jest chyba kolejny wielki argument dlaczego Yaya musi zostac!
0
dawz751
troche realizmu :) skoro Keita gra w wyjsciowej jedenastce od dobrych paru miesiecy, ponadto jest jednym z ulubiencow Mistera, to raczej nie odejdzie, obawiam się że ze środka pola wypadnie nam Yaya, a szkoda bo piłkarsko ma chyba wiecej do zaofiarowania niż Keita.
A co do Ibry, to mam nadzieje ze odejdzie, bo jak zostanie, to pewnie nie pogodzi sie z rolą TRZECIEGO napastnika, i bedzie złą atmosfere wprowadzał.
0
zgadzam się, Torres idealnie wpasowalby sie do Barcy :), chyba sam pare razy wspominal ze chcialby dla nas grac. Ale to bardzo, bardzo nierealne :/
0
Dobry drybling i świetna technika? To takie dwa utarte slogany które wielu powtarza o Ibrze, szkoda ze w tym sezonie ani jednego ani drugiego nie pokazal... a świetne warunki fizyczne ma, ale nie potrafi ich wykorzystac
0
Gloria Victis!
dziś brakło nam tylko szczęścia i może troche spokoju. Może to jeszcze nie czas na podsumowania sezonu, ale tak na gorąco powiem, że potrzebnych jest kilka zmian po sezonie.
1. Ibra nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Nie komentowałem dotąd jego gry, gdyż nie od razu zawodnik musi sie wpasować w nowy system, filozofie gry. Niestety dziś już straciłem do niego reszte cierpliwości, a najbardziej mnie irytuje to, że w każdym starciu fizycznym, pomimo swoich warunków, dochodzi do faulu na korzysc rywala ;/
2. Środek pola. Jest Xavi, jest Iniesta. Ale jak ktoregoś z nich zabraknie to jest problem, ani keita ani nikt inny nie sa w stanie kreować gry, a jednego rozgrywającego jest latwo zablokować. Skoro Cesc chce grać dla Barcy, to niech gra!
Glowy do góry, przecież wiadomo było, że co sezon nie bedziemy wygrywać 6 trofeow, a poki gramy najladniejszą piłke na świecie, możemy chodzić z dumnie podniesionymi głowami.
0
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
na dole macie linki do wielu stron z meczem
mi jeden z nich ladnie dziala
0
Info potwierdzone:
Leo ma skrecona kostke, kola tygodnia przerwy, wiec pewnie w derbach nie zagra :(
0
kulomorus :
tak na moje oko to poprostu mu strasznie potlukli achillesy, to jest strasznie bolesne, ale niegrozne, mam nadzieje ze to nic innego.
0
mnie powoli zaczyna irytowac strategia Pepa na ten sezon, który z niewiadomych mi powodów zamienil swietnie funkcjonujacy w tamtym roku system z dwoma ofensywnymi pomocnikami(Iniesta + Xavi) na system z dwoma defensywnymi.
Pewnie mial w tym jakis cel, ale jak nie wychodzi to chyba pora na powrót do strategi z tamtego sezonu ;)
A tak ogolnie to jestem optymista, i mysle ze poradzimy sobie mimo braków kadrowych ;]