a tak apropo, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, w niedziele o 12.30 na C+ sport jest program pt. "El Classico, przeżyjmy to jeszcze raz", i ma to być taka kompilacja jak ta, tylko troche dłuższa i ma dotyczyć tego klasyku w którym było 2-6 na Bernabeu.
40mln za Ville to jak najbardziej adekwatna cena co do jego umiejętności... fakt, przeplacilismy to my za Ibre.
I prosze, nie podawajcie argumentow o wieku Villi, bo zlatan jak przechodzil do Barcy byl dokladnie w tym samym wieku i NIKT sie o to nie czepial, pomimo tych chorendalnych pieniedzy jakie za niego zaplacono
odnośnie zdjęcia, to był pokazywany dokładnie ten kadr w relacji live na żywo, i nie widzialem tam az tak spuchnietej kostki, a gdyby bylo z nia az tak zle, to bym to raczej zauwazyl.
ktos sie chyba w photoshopie troche pobawil, mam nadzieje ze Leo jak najszybciej wroci do siebie
bo zarówno Ramos jak i Alonso mieli już po pare żółtych kartek, a teraz jak dostali czerwone, to im sie ten licznik "wyzeruje" przed faza pucharowa, czy jakos tak :P
w każdym bądź razie też nie wiem o co tu robić afere, dostali słuszne kartki, a czy z premedytacja czy nie, co za roznica?
Komentarze
0
Świetny filmik :)
a tak apropo, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, w niedziele o 12.30 na C+ sport jest program pt. "El Classico, przeżyjmy to jeszcze raz", i ma to być taka kompilacja jak ta, tylko troche dłuższa i ma dotyczyć tego klasyku w którym było 2-6 na Bernabeu.
0
a "Co znaczy " Madrid se quema " ?"
znaczy coś w stylu "Madryt płonie"
0
super że wreszcie będzie można pooglądać ten program.
btw. Crackovia to bespośrednie tłumacznie Krakowa na hiszpański, nie wiece czy to tylko przypadek?
0
adriano na 3 zdjeciu od końca:
kto mi powie czy on znowu jakas kontuzje złapał, czy sie tarza ze smiechu, bo nie moge odróżnić? :D
0
zazwyczaj najlepsza jakosc masz na Sopcascie, choc najwiecej i tak zalezy od Twojego łącza :)
0
dokładnie dlaczego skład nie miałby wyglądać tak:
Valdes- Abidal, Puyol, Pique,Alves- Toure/Bousquets,Xavi, Fabrega- Iniesta,Villa,Messi
nierozumiem tego komentarza że jak się pozbędziemy Ibry będziemy tacy sami jak Real. Ibra się nie sprawdził i tyle. Ja tam dostrzegam ogromną różnice.
0
jest napisane że "nic nie jest złamane, ale wiązadła są "przesunięte" "
wiec teraz nie wiem czy sa zerwane czy nie, mam nadzieje ze nie tylko np. naciagniete.
btw. nie bawmy sie w lekarzy, zostawmy to lekarzom Barcy
lepiej sie za Messiego napic :) (albo pomodlic, co kto woli :P )
0
40mln za Ville to jak najbardziej adekwatna cena co do jego umiejętności... fakt, przeplacilismy to my za Ibre.
I prosze, nie podawajcie argumentow o wieku Villi, bo zlatan jak przechodzil do Barcy byl dokladnie w tym samym wieku i NIKT sie o to nie czepial, pomimo tych chorendalnych pieniedzy jakie za niego zaplacono
0
odnośnie zdjęcia, to był pokazywany dokładnie ten kadr w relacji live na żywo, i nie widzialem tam az tak spuchnietej kostki, a gdyby bylo z nia az tak zle, to bym to raczej zauwazyl.
ktos sie chyba w photoshopie troche pobawil, mam nadzieje ze Leo jak najszybciej wroci do siebie
0
wiele mu to daje.
bo zarówno Ramos jak i Alonso mieli już po pare żółtych kartek, a teraz jak dostali czerwone, to im sie ten licznik "wyzeruje" przed faza pucharowa, czy jakos tak :P
w każdym bądź razie też nie wiem o co tu robić afere, dostali słuszne kartki, a czy z premedytacja czy nie, co za roznica?