0

ma ktos moze linka do tej sytuacji?

0

Potrzebny nam jest trener który wprowadzi coś nowego tak jak zrobił to guardiola. A tito oczywiście jest dobry. Ale rozgryzł już nas każdy. Musi być coś nowego. I kurcze no eksperymentować ze składami! mamy tylu młodych zawodników. Ale ciągle narzekamy że nie mają doświadczenia. To przepraszam ale za przeproszeniem skąd oni mają je wziąść?! Jak tylko grzeją ławę. A czas puyola, xaviego się już kończą...

0

I wgl co to byly za symulacje pedro... A potem dziwota że mówią że jesteśmy aktorami. Ciągle symulowal...

0

widać, że drużyna odczuwa brak trenera. Nie dziwię się. Barcelona gubi się w akcjach i już nie ma tego szybkiego ataku. Teraz piłkę ciągle cofają do tyłu . A po drugie to co to za obrona była. Masakra jakas. Nie mówię żeby od razu robić autobus ale no wraca się 2 do akcji w której jest z 4 zawodników. Żenada. Trzeba stanowczo poprawić obronę. Bo z tego co zauważyłam to już wszyscy znaleźli sobie na nas sposób. Wszyscy do obrony potem jedno podanie i bramka. I to jest bardzo niepokojące. Bo nie potrafimy się przebić. Nawet niezawodny messi.

0

po przeczytaniu tego artykułu aż mi się smutno zrobiło. jego dzieciństwo było smutne i to bardzo, aż żal zalewa. Pokazał, że nawet biedne dzieci mogą dojść na szczyt. Ale jego blask gdzieś zaginął. Może to i racja, że po nim jeździmy. Dla nas to norma lubimy bawić się w trenerów. Ale już od dłuższego czasu jest tak. Można oczywiście dać mu kolejna szansę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jeszcze ma czas żeby się pokazać. Musimy w niego wierzyć.

0

Ciekawe jakie plany ma Barca co do Bojana. Ciekawe czy już dałby sobie rade. Ale znów u nas nie za bardzo dla niego miejsca. Są młodzi, i jest podstawowy skład w który ciężko by mu było się wbić. Ale z jednej strony chciałabym aby wrócił a z drugiej nie chce żeby siedział na ławce.

0

Jesli mialabym wybierac to o wiele bardziej wole zeby odszedl Alexis a nie Villa. Alexisa mozemy sprzedac albo dac na wyporzyczenie. Widac, ze sobie nie poradzil i jak dla mnie nie rozkreci sie. Duzo pracuje ale nie udaje mu sie. Mozliwe, ze jest za slaby.

0

oczywiscie teraz kazdy bedzie go 'hejtowal'. Taka prawda, ze nigdy nie byl do konca doceniany. Zrobil blad to juz kazdy, ze slaby bo to bo tamto. Wezcie zastanowcie sie ile on dla nas zrobil i uszanujmy ta decyzje. Chce niech idzie, tylko zeby tego nie zalowal.

0

Villa ma po prostu pecha. Nawet nie ma kiedy sie wykazac bo albo nie dostaje minut albo kontuzje. Przykro mi, ze nie gra bo juz bylo wszystko dobrze a tu tska 'lipa'. A takto moze by zostal...

0

trzeba przyznac, ze dziwnie to rozegral. Ale niech chociaz odejdzie zeby klub mogl zarobic.

0

Jeśli sprowadza Neymara to jak dla mnie powinni sprzedać albo wypożyczyć alexisa. Niech chłopak troche sobie pogra i się rozkręci. Bo jak na razie to więcej goli mają obrońcy niż on a przecież to napastnik.

0

ja bylam pewna, ze zostanie On do konca swojej kariery. ale coz zaskoczyl wszystkich ale skoro chce to niech idzie sprobowac czegos nowego. moze w innym klubie bedzie bardziej doceniony.

0

jakos tak dziwnie, ze o 16. Ale skoro przezylismy mecz o 12 a w dodatku dobrze zagralismy to i tym razem bedzie dobrze.

0

Boże, nie ma co przeżywać. To był pierwszy finał Tito i trzeba go zrozumieć. Guardiola od razu też nie triumfował. Powoli a dojdziemy do sukcesu.

0

złota piłka dla .... Torresa ;>

0

hahahahahahahaahahahahahhaha tyle w tym temacie .

0

zakończenie piękne, łzy same ciekną ; (

0

Pinto zagra w finale Pucharu Króla ........... co ? ;o valdes ma grać a nie on !!!!

0

ale jak napiszemy po polsku to on na pewno sb to przeczyta .... Bd to tłumaczone ?

0

Ja nie widzę w tym nic niestosownego.. No co zatańczyli sobie, cieszyli się .. ale przeprosili i to o nich dobrze świadczy ; )

0

jedna wielka rodzina, oni się lepiej traktują niż niektóre rodziny. oczywiście nie chce nikogo obrażać.

0

Valdes ile razy ratował nas. Nie można go przekreślać po jednym meczu. Ostatnio wybronił karnego, gdyby nie on to byśmy przegrali. Ale dobra.....

0

To jest wielki człowiek, więc ja się nie dziwie, że na całym świecie o tym gadają. Zasłużył sobie na to.

0

słowa Pepa: "Nie spotkałem się z Abramowiczem. Byłby to brak szacunku dla klubu"

0

Villa ma wrócić w maju. Na pewno zdąży przed euro. :)

0

No ale z jednej strony jakby to było gdyby taka inna dróżyna grała podobnie jak Barcelona. To jest nie możliwe. Tylko gracze Barcelony są tacy. Nigdzie nie będzie mu tak dobrze Jak u nas.

0

szczęsnego na bramke ;D

0

a co z Robin van Persie ? podobno miał przejść, chyba że to plotki były xd

0

Ale ja czytałam że Barcelona ma w przyszłości odkupić Bojana. A ktoś wgl wie dlaczego Bojana sprzedali?

0

niech wykupią Bojana. To wspaniały zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?