Potrzebny nam jest trener który wprowadzi coś nowego tak jak zrobił to guardiola. A tito oczywiście jest dobry. Ale rozgryzł już nas każdy. Musi być coś nowego. I kurcze no eksperymentować ze składami! mamy tylu młodych zawodników. Ale ciągle narzekamy że nie mają doświadczenia. To przepraszam ale za przeproszeniem skąd oni mają je wziąść?! Jak tylko grzeją ławę. A czas puyola, xaviego się już kończą...
widać, że drużyna odczuwa brak trenera. Nie dziwię się. Barcelona gubi się w akcjach i już nie ma tego szybkiego ataku. Teraz piłkę ciągle cofają do tyłu . A po drugie to co to za obrona była. Masakra jakas. Nie mówię żeby od razu robić autobus ale no wraca się 2 do akcji w której jest z 4 zawodników. Żenada. Trzeba stanowczo poprawić obronę. Bo z tego co zauważyłam to już wszyscy znaleźli sobie na nas sposób. Wszyscy do obrony potem jedno podanie i bramka. I to jest bardzo niepokojące. Bo nie potrafimy się przebić. Nawet niezawodny messi.
po przeczytaniu tego artykułu aż mi się smutno zrobiło. jego dzieciństwo było smutne i to bardzo, aż żal zalewa. Pokazał, że nawet biedne dzieci mogą dojść na szczyt. Ale jego blask gdzieś zaginął. Może to i racja, że po nim jeździmy. Dla nas to norma lubimy bawić się w trenerów. Ale już od dłuższego czasu jest tak. Można oczywiście dać mu kolejna szansę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jeszcze ma czas żeby się pokazać. Musimy w niego wierzyć.
no i co z tego ze w 2009 pokazała .. mamy 2012 rok .. denerwuje już mnie to że każdy mówi że mają szanse ich pokonać . nie możemy tego przewidzieć , szanse są podzielone , 50 na 50 . meczu nie da się zaplanować , gra się na spontana , .. a nie że bd się przejmowac tym że w którymś tam roku oni byli lepsi .
Sempre Junts !
po przeczytaniu tego artykułu aż mi się smutno zrobiło. jego dzieciństwo było smutne i to bardzo, aż żal zalewa. Pokazał, że nawet biedne dzieci mogą dojść na szczyt. Ale jego blask gdzieś zaginął. Może to i racja, że po nim jeździmy. Dla nas to norma lubimy bawić się w trenerów. Ale już od dłuższego czasu jest tak. Można oczywiście dać mu kolejna szansę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jeszcze ma czas żeby się pokazać. Musimy w niego wierzyć.
Komentarze
0
ma ktos moze linka do tej sytuacji?
0
Potrzebny nam jest trener który wprowadzi coś nowego tak jak zrobił to guardiola. A tito oczywiście jest dobry. Ale rozgryzł już nas każdy. Musi być coś nowego. I kurcze no eksperymentować ze składami! mamy tylu młodych zawodników. Ale ciągle narzekamy że nie mają doświadczenia. To przepraszam ale za przeproszeniem skąd oni mają je wziąść?! Jak tylko grzeją ławę. A czas puyola, xaviego się już kończą...
0
I wgl co to byly za symulacje pedro... A potem dziwota że mówią że jesteśmy aktorami. Ciągle symulowal...
0
widać, że drużyna odczuwa brak trenera. Nie dziwię się. Barcelona gubi się w akcjach i już nie ma tego szybkiego ataku. Teraz piłkę ciągle cofają do tyłu . A po drugie to co to za obrona była. Masakra jakas. Nie mówię żeby od razu robić autobus ale no wraca się 2 do akcji w której jest z 4 zawodników. Żenada. Trzeba stanowczo poprawić obronę. Bo z tego co zauważyłam to już wszyscy znaleźli sobie na nas sposób. Wszyscy do obrony potem jedno podanie i bramka. I to jest bardzo niepokojące. Bo nie potrafimy się przebić. Nawet niezawodny messi.
0
po przeczytaniu tego artykułu aż mi się smutno zrobiło. jego dzieciństwo było smutne i to bardzo, aż żal zalewa. Pokazał, że nawet biedne dzieci mogą dojść na szczyt. Ale jego blask gdzieś zaginął. Może to i racja, że po nim jeździmy. Dla nas to norma lubimy bawić się w trenerów. Ale już od dłuższego czasu jest tak. Można oczywiście dać mu kolejna szansę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jeszcze ma czas żeby się pokazać. Musimy w niego wierzyć.
0
Jego dobroduszność mnie zadziwia , chciałabym żeby więcej było takich ludzi na świecie ; )
0
no i co z tego ze w 2009 pokazała .. mamy 2012 rok .. denerwuje już mnie to że każdy mówi że mają szanse ich pokonać . nie możemy tego przewidzieć , szanse są podzielone , 50 na 50 . meczu nie da się zaplanować , gra się na spontana , .. a nie że bd się przejmowac tym że w którymś tam roku oni byli lepsi .
Sempre Junts !
0
hahahahahahahaahahahahahhaha tyle w tym temacie .
0
po przeczytaniu tego artykułu aż mi się smutno zrobiło. jego dzieciństwo było smutne i to bardzo, aż żal zalewa. Pokazał, że nawet biedne dzieci mogą dojść na szczyt. Ale jego blask gdzieś zaginął. Może to i racja, że po nim jeździmy. Dla nas to norma lubimy bawić się w trenerów. Ale już od dłuższego czasu jest tak. Można oczywiście dać mu kolejna szansę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Jeszcze ma czas żeby się pokazać. Musimy w niego wierzyć.
0
złota piłka dla .... Torresa ;>