0

Puyol na trybunach szkoda...no i Cesc na ławce, ale to trener decyduje, ważne jest aby zwycieżyć

0

xxwitekxx sędziuje Pan Mejuto Gonzalez

0

Hah, miejmy nadzieję, że zaskoczymy tym składem zespół z Bilbao. Pamiętajmy, że liczą się 3 punkty i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ czeka nas w najbliższym czasie arcyważne oraz arcytrudne spotkania z Arsenalem i Realem.

0

Czy są jacyś gracze z 4 żółtymi kartkami przed meczem z Bilbao ? ;>

0

Ok, dzięki.

0

Po co ta ironia? Przecież grzecznie zapytałem :P

0

Badzi69 skąd masz ten skład? ;> Na oficjalnej jeszcze nic nie ma :P

0

Ja tam się nie do końca zgadzam z słowami artykułu:

"Argentyńczyk nie prezentuje się jednak tak dobrze z piłką przy nodze jak Ukrainiec", w meczu z Getafe Milito pokazał parę ciekawych zagrań, dobrze wyprowadzał piłkę z obrony do pomocy. Na dzień dzisiejszy Gabriel wydaje się bardziej opanowanym i myślącym szybciej w defensywie zawodnikiem. Mimo iż niedawno wrócił po kontuzji, prezentuje się solidniej od Czyhryńskiego ;)

0

Żywa legenda, a przecież jeszcze przed nim jeszcze trochę gry :)

0

U Ronaldinho faktycznie można zauważyć zwyżkę formy, jeśli będzie dalej tak pracował to myślę, że dostanie powołanie na mundial.

Silniejszy? jak już to chyba jest teraz silniejszy mentalnie, niż w ostatnim sezonie w Barcelonie ;p

0

Wie ktoś może o której jest studio na canal+sport2 ? ;>

0

No skład w porządku.Chyba Pep czytał komentarze na fcbarca.com i wystawił Yaya w pierwszym składzie xD.Zobaczymy również co pokaże Cáceres...

VeB!!!

0

Zobaczymy co pokaże Pedrito, szczerze mówiąc myslałem, że będzie grał Yaya ale zobaczymy jak to bedzie, a mam nadzieje, że bedzie dobrze :)

VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?