Hah, miejmy nadzieję, że zaskoczymy tym składem zespół z Bilbao. Pamiętajmy, że liczą się 3 punkty i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ czeka nas w najbliższym czasie arcyważne oraz arcytrudne spotkania z Arsenalem i Realem.
Hah, miejmy nadzieję, że zaskoczymy tym składem zespół z Bilbao. Pamiętajmy, że liczą się 3 punkty i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ czeka nas w najbliższym czasie arcyważne oraz arcytrudne spotkania z Arsenalem i Realem.
Komentarze
0
Puyol na trybunach szkoda...no i Cesc na ławce, ale to trener decyduje, ważne jest aby zwycieżyć
0
xxwitekxx sędziuje Pan Mejuto Gonzalez
0
Hah, miejmy nadzieję, że zaskoczymy tym składem zespół z Bilbao. Pamiętajmy, że liczą się 3 punkty i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ czeka nas w najbliższym czasie arcyważne oraz arcytrudne spotkania z Arsenalem i Realem.
0
Czy są jacyś gracze z 4 żółtymi kartkami przed meczem z Bilbao ? ;>
0
Ok, dzięki.
0
Czy są jacyś gracze z 4 żółtymi kartkami przed meczem z Bilbao ? ;>
0
Puyol na trybunach szkoda...no i Cesc na ławce, ale to trener decyduje, ważne jest aby zwycieżyć
0
Hah, miejmy nadzieję, że zaskoczymy tym składem zespół z Bilbao. Pamiętajmy, że liczą się 3 punkty i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ czeka nas w najbliższym czasie arcyważne oraz arcytrudne spotkania z Arsenalem i Realem.
0
Żywa legenda, a przecież jeszcze przed nim jeszcze trochę gry :)
0
Zobaczymy co pokaże Pedrito, szczerze mówiąc myslałem, że będzie grał Yaya ale zobaczymy jak to bedzie, a mam nadzieje, że bedzie dobrze :)
VeB!!!