To jest idiotyczny pomysł i pójście po najniższej lini oporu w celu łatwego zarobku. Bartomeu będzie sobie grzał dupe u siebie w biurze a zawodnicy będą latać po kilkanaście godzin zapewne do Stanów. Nie przez przypadek nikt poza Bartomeu o tym nie mówi i nie przez przypadek w innych ligach nie ma o czymś takim nawet słowa. Bardzo prostym sposobem na rozpromowanie ligi Hiszpańskiej jest poprawa sędziów, to jest główny punkt, który musi się poprawić bo z tego znana jest Hiszpańska liga, z gównianego sędziowania bo poziom piłkarski jest bardzo wysoki.
A nie uważasz, że styl Barcelony zmusza do takiego grania przeciwników. Utrzymywanie piłki, klepanie, klepanie, klepanie, przerzucanie piłki z boku na bok. Nic w takiej sytuacji Sociedad nie zrobi. Muszą liczyć na niedokładne podanie i ruszyć z kontrą. Nie będą się zabijać i wychodzić z niewiadomo jakim pressingiem bo tego nie potrzebują.
To jest idiotyczny pomysł i pójście po najniższej lini oporu w celu łatwego zarobku. Bartomeu będzie sobie grzał dupe u siebie w biurze a zawodnicy będą latać po kilkanaście godzin zapewne do Stanów. Nie przez przypadek nikt poza Bartomeu o tym nie mówi i nie przez przypadek w innych ligach nie ma o czymś takim nawet słowa. Bardzo prostym sposobem na rozpromowanie ligi Hiszpańskiej jest poprawa sędziów, to jest główny punkt, który musi się poprawić bo z tego znana jest Hiszpańska liga, z gównianego sędziowania bo poziom piłkarski jest bardzo wysoki.
Skończ pierdolic gościu, teraz powinien byc gol dla Malagi i spalonego odgwizdał. Torby daje Real i Barcelona ale jak sie chuja ktoś zna to ma najwiecej do powiedzenia
Komentarze
0
To jest idiotyczny pomysł i pójście po najniższej lini oporu w celu łatwego zarobku. Bartomeu będzie sobie grzał dupe u siebie w biurze a zawodnicy będą latać po kilkanaście godzin zapewne do Stanów. Nie przez przypadek nikt poza Bartomeu o tym nie mówi i nie przez przypadek w innych ligach nie ma o czymś takim nawet słowa. Bardzo prostym sposobem na rozpromowanie ligi Hiszpańskiej jest poprawa sędziów, to jest główny punkt, który musi się poprawić bo z tego znana jest Hiszpańska liga, z gównianego sędziowania bo poziom piłkarski jest bardzo wysoki.
0
Nie ufa Vermalenowi
0
Valverde za Suareza nie wykorzysta 100% sytuacji.
0
A nie uważasz, że styl Barcelony zmusza do takiego grania przeciwników. Utrzymywanie piłki, klepanie, klepanie, klepanie, przerzucanie piłki z boku na bok. Nic w takiej sytuacji Sociedad nie zrobi. Muszą liczyć na niedokładne podanie i ruszyć z kontrą. Nie będą się zabijać i wychodzić z niewiadomo jakim pressingiem bo tego nie potrzebują.
0
Jestem, dzieki ziomus !
0
0
To jest idiotyczny pomysł i pójście po najniższej lini oporu w celu łatwego zarobku. Bartomeu będzie sobie grzał dupe u siebie w biurze a zawodnicy będą latać po kilkanaście godzin zapewne do Stanów. Nie przez przypadek nikt poza Bartomeu o tym nie mówi i nie przez przypadek w innych ligach nie ma o czymś takim nawet słowa. Bardzo prostym sposobem na rozpromowanie ligi Hiszpańskiej jest poprawa sędziów, to jest główny punkt, który musi się poprawić bo z tego znana jest Hiszpańska liga, z gównianego sędziowania bo poziom piłkarski jest bardzo wysoki.
0
Nie ufa Vermalenowi
0
Skończ pierdolic gościu, teraz powinien byc gol dla Malagi i spalonego odgwizdał. Torby daje Real i Barcelona ale jak sie chuja ktoś zna to ma najwiecej do powiedzenia
0
To zapewne wina Realu.