Luis Suárez zawieszony na dwa mecze w Pucharze Króla

Ola

8 stycznia 2016, 14:25

FCBarcelona.cat

349 komentarzy

FC Barcelona poinformowała na swojej stronie internetowej, że odwoła się od kary dwóch meczów zawieszenia, jaka została dziś nałożona na Luisa Suáreza.

Komitet ds. Rozgrywek zawiesił Luisa Suáreza na dwa mecze w Pucharze Króla za incydenty, jakie miały miejsce w tunelu prowadzącym do szatni po ostatnim spotkaniu z Espanyolem. Klub jednak zamierza się odwołać od tej kary, gdyż sam zawodnik zapewnia, że nie wypowiedział słów, jakie mu przypisano w pomeczowym protokole.

Dla kontrastu warto dodać, że Pape Diop, który w wulgarny sposób obrażał Suáreza w trakcie pojedynku, za co zobaczył czerwoną kartkę, otrzymał tylko jedno spotkanie zawieszenia (za ten sam zwrot w kierunku sędziego liniowego Piqué otrzymał cztery mecze zawieszenia). Podłe wypowiedzi Diopa po meczu zostały przez komitet zignorowane. Z kolei Paul López, bramkarz Espanyolu, za celowe nadepnięcie Messiego nie otrzymał żadnej kary.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Od jakiegoś czasu Barcelona jest "pierwszym" klubem do zawieszeń. Nie zdziwiłem się...

@Nazio87: To zapewne wina Realu.

@Zwierz69: Zwierz69(hehs jaki dorosły nick) Idz juz na te swoją białą strone celebrować bramki przeciwko Malmo i nie wracaj

@Jaro1279: Jebany będzie zwracał uwage na nick xD A to z tym Malmo to miałem się poczuć urażony? Bo wasze 4 ostatnie mecze to takie sztosy, że od powtórek nie mogę się oderwać.

@Zwierz69: Poprzedni trener realu to dopiero sztos

@Zwierz69: Poprzedni sezon realu to taki sztos że do dzisiaj swietuje zdobycie pucharów białego klubu
« Powrót do wszystkich komentarzy