0

Jeżeli wracać do tej sytuacji to Alves miał nominację do Oskara Amerykańskiego. Ale po co symulował Xabi Alonso jest dla niego przykładem. A co do Pepe nie było czerwonej kartki może żółta max. Dodam iż po dwumeczu napłynęła na Barcę krytyka z Angli Anglicy śmiali się i z Alvesa i Busquetsa :p

0

Nie nie chcę prowokować ale jak czytam wasze wypowiedzi o Ronaldo żeluś czy takie to wiem. A przy okazji to Xavi prowokuje nie ja

0

0

Wy mnie dziwicie on na pewno tak nie powiedział to propaganda

0

Mhm wasz xavi to fabryka ton żelu

0

Zaślepiony motłoch żeluś i żeluś a wasz xavi villa łby nażelowane mocniej niż ronaldo i jakoś nie słyszę od was nic na ten temat kto strzelił gola w ostatnim GD kto je rozstrzygnął? Messi ja nie wiem nawet czy Messi grał wtedy kompletnie niewidoczny.Dwu mecz z chelsa pożal się panie Messi nie istniał Ronaldo 2 gole i asysta

0

Dodam iż stosunek bramek w GD w tym roku Messiego i Ronaldo 3-0 dla Cr7

0

Nie wiem czy on to powiedział ale na chwilę obecną jest odwrotnie niż w ostatnim sezonie. Messi nie zawodził w ważnych meczach a Ronaldo tak teraz było odwrotnie Messi w LM w obu meczach nie widoczny 0 bramek 1 asysta Ronaldo z Bayernem 2 bramki i asysta tylko ten karny schrzanił mecz Real - Barca Messi niewidoczny Ronaldo ważna bramka. Barca pokonana przez Real mogła tylko pracować dla Messiego jak rok temu Real na Ronaldo. Więc chwilowo tak jest ale ten rok jeszcze się nie skończył na chwilę obecną Ronaldo jest lepszy bo nie zawiódł w ważnych meczach nie licząc karnego ale Messi może go jeszcze dogonić dużo zdecyduje Euro

0

Czemu nie doceniacie tego co mieliście kiedyś czas Barcelony musiał minąć nie można wciąż wygrywać

0

Wnerwiacie mnie tym wyzywanie Ronaldo żeluś. Xavi też łazi z mocniej na żelowanym łbem i nikt jakoś mu tego nie wypomina

0

To był jego najlepszy moment do odejścia Real przełamał dominację Barcelony wygrywając 1:2 Odpadli z LM którą mieli Bardziej niż Real w garści
Chelsa grała w 10. Pep odchodzi więc prawie niepokonany ta era wielkiej barcelony nie mogła trwać wiecznie nie można ciągle wygrywać. Ale można zostać niepokonanym jak Pep brawo dla niego szacunek dla Guardioli wielki trener i człowiek

0

Oby nie okazał się Tomem Ovembo najgorszym sędzią razem z Howardem

0

Jeśli są tu kibice Realu którzy celebrują to zachowajcie szacunek i odejdźcie stąd Guardiola nigdy nie przechwalał się zwycięstwem zawsze nas szanował zróbcie to samo

0

Po latach waszej dominacji wreszcie przyszedł ten oczekiwany dzień ale to nie koniec jest jeszcze Lm. Ale wierzę że u was teraz tak jak na stronkach Realu zostaną sami wierni kibice u nas sezonowcy odeszli po 2-6 i 5-0 :) Barca nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa :)

0

Mam nadzieję że teraz na waszej stronce nie będzie tylu sezonowców HM!!

0

Barca przegrała z Chelsa ale ta Barca w GD to zawsze inna i lepsza Blaugrana niż w innych meczach.

0

Jestem kibicem Realu ale uważam że Barca wygra

0

Bądźcie realistami widzieliście najszybszą bramkę w gran derbi czyj to był błąd mówię wam wprost nie zobaczymy go na Euro cały czas będzie bronił Iker czy to że Casillas gra w podstawie a VV na ławie nic nie znaczy?

0

Jak patrzę na bzdury które piszecie to mi się chce śmiać. Czy VV dostał chociaż raz złote rękawice najlepszego bramkarza? Czy to jemu Hiszpania zawdzięcza mistrzostwo Europy i świata? Czy to on jest Kapitanem i Reprezentacji i klubu? czy to on ma najwięcej występów w reprezentacji czy był on chociaż raz w jedenastce roku? Nie przez cały czas widzę tam jedno imię i to już kilka lat a brzmi ono Iker Casillas

0

Owszem Real stracił przewagę ale kryzys formy już raz był w meczach levante racing a kiedy się przełamią długo ich nikt nie pokona

0

blazej99 oglądałem 2 mecz i widziałem że kartka dla Motty była niesłuszna inter przez 75 minut grał w 10 to jak barca mogła nie nastrzelać im 4 bramek stać ich było tylko na bramkę ze spalonego którą trafił pique to gdzie tu widzisz oszustwo dwa poważne błędy i jedewn na korzyść interu ta bramka bojana

0

Lionel0MessiRMKaT nie została skrzywdzona z Interem wyszło po równo ty powiesz bramka Milito ze spalonego to ja mówię Milito wychodził 2 razy sam na sam i w tych akcjach nie było mowy o spalonym ty powiedz nieuznana bramka Bojana to ja dam 2 argumenty gol Pique z ewidentnego spalonego czy też czerwona kartka dla Mottyy niesłuszna Busquets symulował była za nic tak więc nie ma mowy o oszustwie

0

Dodam iż Barca w tym meczu oddała tylko jeden celny strzał to też argument

0

Pamiętam tamten mecz ale to nie nazwisko iniesta było głównym bohatterem z żalem mówię że bohaerem który przesądził o wyniku był Tom Henning Øvrebø Chelsa grała fantastycznie w tym meczu Pique dotknał piłkę ręką faule na Anelce liczyłem wtedy na awans Barcy ale to nie im należał się finał od tej pory Barca w moich oczach nie była już tym samym klubem zawsze wolałem Real ale Barce na 2 miejscu szczególnie za Ronaldinho eh stary Roni za jego czasów Barca wygrała LM słusznie błagam nie przeczcie że sędzia nie dał wam tego finału. Ten mecz to już część histori a raczej skandalu

0

Całe szczęście że nie zagra inaczej znowu by się zbłaźnił jak na Copa America w końcu to z jego winy Argentyna odpadła

0

Czemu nie mówiłeś po meczu z Chelsa karne ewidentne ale sprawiedliwości stało się przypominam że w fazie grupowej sędzia podyktował karny którego nie było

0

Przyznaję Liczba wychowanków Barcelony Messi Pique Puyol Xavi Iniesta Fabregas (sry jeśli kogoś pominąłem) robo wrażenie ale jak by popatrzeć to La Masia wcale nie produkuje lepszych piłkarzy niż La Fábrica obie mają zawodników o najwyższych potencjałach.Ale Real zamiast na nich stawiać jest takim klubem który za grosze ich sprzedaje Barca pod tym względem dostrzegania i wykorzystywania talentów nie ma sobie równych. A co do niego hm myślę że nie zrobi wielkiej kariery w Barcelonie śmiało mówię że Tello będzie wielkim piłkarzem Cuenca będzie z kolei drugim Pedro. Myślę że czas pokaże jak ci młodzicy ewoluują żal mi Moraty Joselu Jese Nacho Cavalaja i innych że nie mają takiej szansy.

0

Eto nie jest wychowankiem Barcelony o ile wiem

0

Zdecydowanie barca wygra ale nie zapomnijcie że w jesień na camp nou też tak mówiliście a tu 0-0

0

I kto tu jest faworyzowany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?