O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5225
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeżeli wracać do tej sytuacji to Alves miał nominację do Oskara Amerykańskiego. Ale po co symulował Xabi Alonso jest dla niego przykładem. A co do Pepe nie było czerwonej kartki może żółta max. Dodam iż po dwumeczu napłynęła na Barcę krytyka z Angli Anglicy śmiali się i z Alvesa i Busquetsa :p

0

Nie nie chcę prowokować ale jak czytam wasze wypowiedzi o Ronaldo żeluś czy takie to wiem. A przy okazji to Xavi prowokuje nie ja

0

0

Wy mnie dziwicie on na pewno tak nie powiedział to propaganda

0

Mhm wasz xavi to fabryka ton żelu

Zobacz wszystkie

0

Owszem Real stracił przewagę ale kryzys formy już raz był w meczach levante racing a kiedy się przełamią długo ich nikt nie pokona

0

zapraszam do oglądania

0

Wy mnie dziwicie on na pewno tak nie powiedział to propaganda

0

Pamiętam tamten mecz ale to nie nazwisko iniesta było głównym bohatterem z żalem mówię że bohaerem który przesądził o wyniku był Tom Henning Øvrebø Chelsa grała fantastycznie w tym meczu Pique dotknał piłkę ręką faule na Anelce liczyłem wtedy na awans Barcy ale to nie im należał się finał od tej pory Barca w moich oczach nie była już tym samym klubem zawsze wolałem Real ale Barce na 2 miejscu szczególnie za Ronaldinho eh stary Roni za jego czasów Barca wygrała LM słusznie błagam nie przeczcie że sędzia nie dał wam tego finału. Ten mecz to już część histori a raczej skandalu

0

kartka dla Pepe i van persie za nic nieuznany gol higuaina niesłuszne karne w meczu z milanem ja też nie powiedziałem wszystkiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?