Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio nie widzisz, czy udajesz?
18
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34984418_912312832284183_467586595524968448_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ce61d89f2d5e281b87465dd281f1ce41&oe=5BB2025B
@esktraklasatrolls
1
Jak na moje to zostanie, ale jak go wyrzucą to będę zadowolony.
9
No ale kurłłaaaaa oni przecież przed lwami uciekajo.... xD
5
A dla mnie mogą go wypieprzyć na zbity pysk. Niech skończą grupę na 2-3miejscu. Argentyna w ćwierćfinale 3:0 z Portugalią, wiadomka hattrick Messiego, a po meczu Cr ogłasza, że ucieka do Chin.
#Tak będzie, nie zmyślam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Mój pies jak widzi bitą śmietanę to prawie sra ze szczęścia :D
40
Jeśli dziecko nie je mięsa to czym je zastąpić?
Psem- każdy pies je mięso!
0
Za co jest przyznawana ta nagroda?
9
Ten moment, gdy nie wiesz czy być dumnym z córki, czy zacząć zastanawiać się, co zrobiłeś źle wychowując ją... XD
https://kwejk.pl/obrazek/3212673/najwieksze-osiagniecie-w-zyciu.html
0
Pięknie się złożył
9
Za Marlona taka kaska? :o
0
Nie zawiedziesz się, a przynajmniej nie znam nikogo, komu ten film się nie podobał ;)
Daj znać jak wrażenia
1
To co on poczyniał w tamtym meczu, to nie powinien powąchać murawy do końca kontraktu.
@edit: Aż dziw, że po meczu nie krzyczał, że grał z kontuzją jak to niektórzy mają w zwyczaju... ;> (chyba, że coś mi umknęło?)
22
3.
0
To jest fake, czy serio tak powiedział?
Czy tak oczywisty fejk, że bardziej nie może być, bo jestem nieprzytomny w robocie i nie wszystko jeszcze ogarniam? xD
20
Se queda xd
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34387952_251165608779094_6216457650444435456_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeFMizQD7U2Ra9oq6eiHXpH01IHtkjM3GUt8tyetKdIVZ5Z6xDkSQSLRxS081KRWVDZQHP8d-tVjcpy1tGAHE6PTMlRdkOJDCGJtVfdIqJHZlQ&oh=f8d26efaf74f6f3d3d531decf264cbbd&oe=5BC22129
0
Komentarz usunięty
3
Uważaj Mordko, żebyś jeszcze Ty nie dostał za wklejanie tego screena :D
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34258828_906972422818224_6560463262175985664_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9e9866ffb331db68ac2355c2f39e9040&oe=5B80E383
Wiecie może gdzie można podpisać? XD
8
Nosiłbym :D
http://bubuthreads.com/crybaby-footballer-tee?pid=1&cid=228&sid=front
5
To powinien być punkt nr 1 w Regulaminie XD
0
Oby nie tylko Jurgen, ale też przede wszystkim Salah ich nakręcił opór w przerwie, żeby w drugiej połowie zostawili serducho, dla siebie, dla trenera, dla Salaha!
8
> Podaj źle chyba 10 raz w meczu
> Miej pretensje, że za szybko wbiegał
C.Ronaldo
XDDDDDDDDDDDDDD
@edit: pewnie zaraz jakaś akcja z pupy i Cr ZP XD
@edit2 prawie XD
2
Cel Realu zrealizowany.
Wszystko pod kontrolą.
Teraz Real na spokojnie jeszcze jakaś bramka z dupy i klasyczna potrójna LM stanie się faktem....,
5
Jeżeli celowe (a być może) zachowanie to ten pajac powinien pożegnać się z futbolem. Bo normalnie mógł mu złamać rękę..
0
Ogarnia ktoś Popkillera - Młode Wilki?
Tegoroczna edycja to chyba największa beka ze wszystkich.
Właśnie ogłoszono piątego zawodnika
Jest nim Fejz.
XD
3
Piszesz o pięknym porywającym footballu przez 90min po czym jako przykład podajesz Atletico.
No tak średnio bym powiedział xD
0
Wiadomka, że u Nas zupełnie inaczej to wygląda niż w zespołach aspirujących o miejsca 10-15 bądź nawet o utrzymanie, ale tak ja mówisz -> 5min to tragedia :|
Próbuję usprawiedliwiać Valverde tym, że to jego 1wszy sezon i jeżeli już by jakoś normalnie rotował, i np nie wygrał nic to by zapewne poleciał. Może w przyszłym sezonie odważniej będzie ich wprowadzał..
btw. Betis zdeklasował "rywali" w tym zestawieniu i ma bardzo wysokie 6miejsce..
1
Z Liverpoolem też można napisać świetną historię, niekoniecznie z masą trofeów, patrz - Gerrard!
@edit, no a Liverpool tradycje MA i nawet nie można z tym dyskutować.
No ale wiadomo, z Barcą realnie można dużo więcej wygrać. Przynajmniej w ostatnich i mam nadzieję przyszłych latach :D