Zip

0

Serio nie widzisz, czy udajesz?

Zip

1

Jak na moje to zostanie, ale jak go wyrzucą to będę zadowolony.

Zip

9

No ale kurłłaaaaa oni przecież przed lwami uciekajo.... xD

Zip

5

A dla mnie mogą go wypieprzyć na zbity pysk. Niech skończą grupę na 2-3miejscu. Argentyna w ćwierćfinale 3:0 z Portugalią, wiadomka hattrick Messiego, a po meczu Cr ogłasza, że ucieka do Chin.

#Tak będzie, nie zmyślam.

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

6

Mój pies jak widzi bitą śmietanę to prawie sra ze szczęścia :D

Zip

40

Jeśli dziecko nie je mięsa to czym je zastąpić?




Psem- każdy pies je mięso!

Zip

0

Za co jest przyznawana ta nagroda?

Zip

9

Ten moment, gdy nie wiesz czy być dumnym z córki, czy zacząć zastanawiać się, co zrobiłeś źle wychowując ją... XD

https://kwejk.pl/obrazek/3212673/najwieksze-osiagniecie-w-zyciu.html

Zip

0

Pięknie się złożył

Zip

9

Za Marlona taka kaska? :o

Zip

0

Nie zawiedziesz się, a przynajmniej nie znam nikogo, komu ten film się nie podobał ;)
Daj znać jak wrażenia

Zip

1

To co on poczyniał w tamtym meczu, to nie powinien powąchać murawy do końca kontraktu.

@edit: Aż dziw, że po meczu nie krzyczał, że grał z kontuzją jak to niektórzy mają w zwyczaju... ;> (chyba, że coś mi umknęło?)

Zip

22

3.

Zip

0

To jest fake, czy serio tak powiedział?
Czy tak oczywisty fejk, że bardziej nie może być, bo jestem nieprzytomny w robocie i nie wszystko jeszcze ogarniam? xD

Zip

0

Komentarz usunięty

Zip

3

Uważaj Mordko, żebyś jeszcze Ty nie dostał za wklejanie tego screena :D

Zip

5

To powinien być punkt nr 1 w Regulaminie XD

Zip

0

Oby nie tylko Jurgen, ale też przede wszystkim Salah ich nakręcił opór w przerwie, żeby w drugiej połowie zostawili serducho, dla siebie, dla trenera, dla Salaha!

Zip

8

> Podaj źle chyba 10 raz w meczu

> Miej pretensje, że za szybko wbiegał

C.Ronaldo

XDDDDDDDDDDDDDD

@edit: pewnie zaraz jakaś akcja z pupy i Cr ZP XD
@edit2 prawie XD

Zip

2

Cel Realu zrealizowany.
Wszystko pod kontrolą.
Teraz Real na spokojnie jeszcze jakaś bramka z dupy i klasyczna potrójna LM stanie się faktem....,

Zip

5

Jeżeli celowe (a być może) zachowanie to ten pajac powinien pożegnać się z futbolem. Bo normalnie mógł mu złamać rękę..

Zip

0

Ogarnia ktoś Popkillera - Młode Wilki?
Tegoroczna edycja to chyba największa beka ze wszystkich.
Właśnie ogłoszono piątego zawodnika
Jest nim Fejz.
XD

Zip

3

Piszesz o pięknym porywającym footballu przez 90min po czym jako przykład podajesz Atletico.
No tak średnio bym powiedział xD

Zip

0

Wiadomka, że u Nas zupełnie inaczej to wygląda niż w zespołach aspirujących o miejsca 10-15 bądź nawet o utrzymanie, ale tak ja mówisz -> 5min to tragedia :|



Próbuję usprawiedliwiać Valverde tym, że to jego 1wszy sezon i jeżeli już by jakoś normalnie rotował, i np nie wygrał nic to by zapewne poleciał. Może w przyszłym sezonie odważniej będzie ich wprowadzał..

btw. Betis zdeklasował "rywali" w tym zestawieniu i ma bardzo wysokie 6miejsce..

Zip

1

Z Liverpoolem też można napisać świetną historię, niekoniecznie z masą trofeów, patrz - Gerrard!
@edit, no a Liverpool tradycje MA i nawet nie można z tym dyskutować.

No ale wiadomo, z Barcą realnie można dużo więcej wygrać. Przynajmniej w ostatnich i mam nadzieję przyszłych latach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?