Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepsi są ci, Którzy niektóre słowa w Zdaniu piszą z wielkiej Litery nie wiadomo w ogóle Po co
8
Kawałek fajny, ale nazywanie tego, że zjadł 2019 to nielekkie przegięcie xD
1
Ten przepis zostal zniesiony bodajże od tego roku. Aż nóż w kieszeni się otwiera, że nie znieśli tego rok temu jak przyszedł Cou..
Będzie mógł normalnie pykać.
0
30sekund u wujka w googlach
Był sobie Deadpool jest ugrzecznioną wersją filmu Deadpool 2, gdzie dodano wiele nowych scen i wycięto te, które nie nadawały się do kategorii wiekowej PG-13. Jak zawsze przy okazji filmów z Deadpoolem, pojawiły się też nowe sceny po napisach, których szczegóły zostały ujawnione w sieci.
38
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48275545_2480577738625183_2242751734931783680_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=6f57f8f954183f9ef121fa8c099466e3&oe=5CA4ADA3
0
Takie buty mówisz
0
Ja w ogóle myślałem, że jak jest ta 4-5 to i tak każdy musi jakoś trafić ze swoim czasem, nie wiedziałem, że to od 5 osób wzwyż jest zależne, dzięki za info :)
0
a to może są 4 te kwadraciki do wyboru konta, nie pamiętam dokładnie, a w robocie nie mogę sprawdzić
0
xD
sam korzystam z takiego, na którym ogląda 5 osób, a szczerze nawet nie wiem do kogo należy, ale jak każdy ogarnięty jest to i w 20 osób można
0
Przy słabszych (przynajmniej dla mnie) meczach robię to i to xd
1
Dzięki za spoiler, u mnie na streamie dopiero strzelił xD
1
Ja spisuję na kartkę każdą kolejną literkę klubu XD
Czyli np Barca-Real-Liverpool-Sevilla to piszę szybko B R L S i powtarzam
#janusz
1
Meh, to jednak niech nie przychodzą, za wysokie progi xD
4
Hmm a cóż co za kategorie... z/w
44
Eh kiedyś to było, teraz już nie jest :|
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48369592_2220505718163200_1421003828395769856_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e4f0168082b5f00bbec601ade025bbab&oe=5CA9ADAF
2
ja wygrałem tylko czapkę z daszkiem i 'plecak' no i kody do ipli ale tylko tygodniowe, bo nie wiem jak inne można XD
4
Nigdy ku@$! w życiu.
7
Dosyć ciekawy artykuł:
https://gol24.pl/historia-niewiarygodnego-pogromu-sprzed-ponad-70-lat-real-111-barca/ar/9529764
8
Niech jeszcze Balotelli się zaoferuje xD
Będzie w kim wybierać
9
Prywatny samolot Messiego:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48249852_1060293740819424_4211005272388272128_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c57909bb87580fba70a31cf73e74d6d6&oe=5CB01357
Całkiem fajny
3
Jakbyś był tak uprzejmy, to ja bym nie chciał
3
O nie znam, sprawdzę xd
1
Jakis fajny thriller zakrecony/psychologiczny na netflixie poleci ktoś?
0
Ja mogę nawet cyckami zatwerkowac tyle ostatnio masy przybyło od piwek :| XD
77
Delle Ali i jego 1 oraz 50 bramka w Premier League.
WTF?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47578422_1057761584405973_1767158156430934016_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=78bdd9217cc57e6563b29b1a9b60d60c&oe=5CB23BE3
0
Zazwyczaj możecie wbijać w kilku, ale prawdopodobnie pod wieczór koło 22 was wyproszą.
1
Jaka by nie była to warto xd coś koło 16zl chyba
13
Zawsze xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47388311_1752290934871062_4630903338492231680_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8b746a71edb58cbafe0badbfa7bef132&oe=5CACC94E
0
Kolega psa pyta czy znacie jakieś dobre strony do zasysania filmów nowych jak i tych bardziej starszych?
On zna tylko darmowe-torrenty i jest dość spoko, ale może jakieś alternatywy4?
13
Gdyby powiedział to trener topowego europejskiego klubu, to już pewnie zdążyłby wydać 3 oświadczenia, 2razy przeprosić i jeszcze pewnie by stracił robotę xD