O sobie

  • Zainteresowania bieganie, piłka nożna, książki
  • Ulubiony zawodnik .
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od .

Statystyki

  • Dni w serwisie 1533
  • Liczba komentarzy 291
  • Polecenia 265

Komentarze

0

@Lati taką ma budowę ciała, na zdjęciach z młodości też zawsze był chucherkiem, taki Piug też jest takiej budowy, że nawet góra białka tego nie zmieni. Kondycyjnie nigdy jakoś szczególnie nie odstawał, a to że brakowało umiejętności to no cóż.

0

@krissu8 nie mogę nigdzie znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Na stronie gov.pl jest napisane że w samochodzie osbowym ludzie nie spokrewnieni, nie mieszkający razem muszą być w maskach, oraz że samochodem można przemieszczać się 3 przypadakch
"Przemieszczać się możesz w przypadku:

1.dojazdu do i z pracy (dotyczy to także zakupu towarów i usług związanych z zawodową działalnością),
2.wolontariatu na rzecz walki z COVID-19 (dotyczy to pomocy osobom przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu),
3.załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego (do czego zalicza się np., niezbędne zakupy, wykupienie lekarstw, wizyta u lekarza, opieka nad bliskimi).

Otwarte, parki czy lasy się tu nie zaliczają. I wydaje mi się że są otwarte żeby ludzie mieli gdzie wyjść rozprostwowac nogi, czy gdzie wyprowadzić psa i iść do lasku czy parku jak najbliżej siebie nie robić wycieczki samochodem do lasu.

0

@Bisz Denis Suarez jest, albo przynajmniej przez jakiś czas był na diecie wegańskiej, a fizycznie nie można mu nic zarzucić

0

@krissu8 chyba od początku można było. W osobowych rodzina bez masek, a obcy w maskach. Mandat możecie dostać jeśli nie jedziecie do pracy, albo apteki bo inne wyjścia są jeszcze zabronione.

0

@Joe_Pesci bo co molestowanie przedawnia się po 4 latach? To jej sprawa dlaczego zgłosiła to teraz, może się bała o tym mówić, może dopiero teraz poczuła się na siłach żeby przejść przez zeznania i proces, albo dopiero teraz przez organizowe akcje zrozumiała że ten typ zorbil jej krzywdę i powinien za to odpowiedzieć. A ty nie masz żadnego prawa wyrokować kiedy i czy może to zgłosić, ani tym bardziej "że nie powinien być obwiniany" bo to co piszesz jest obrzydliwe.

Zobacz wszystkie

36

Przez to wracanie do meczu z Valencją, pooglądałam sobie tę akcję z butelką, z różnych perspektyw i w spowolnieniu. Pewnie już nie jedna osoba tu to napisała, ale chcę się tu z wami podzielić jednym. Butelka uderzyła najpierw Neya, potem poleciała na głowę Messiemu, a potem dostał Suarez. Już pomijając ich lekkie naciągnie to mocno zaimponował mi Messi nie dość, że się nie wyłożył na ziemię to trochę tam na nich pokrzyczał, nie powinnam tego pochwalać, ale jako kapitan uważam, że zachował się jak trzeba i nie trzeba go było uspokajać, tylko wystarczyło jak go Digne lekko pociągnął. No i najbardziej, że nie cackał się jakoś specjalnie z Neymarem i zamiast stać nad nim to próbował go podnieść. A w tym czasie reszta się porozchodziła.

26

Nie rozumiem waszego bulwersu o kobietę trenera XD Sami dobrze wiecie, że są kobiety które interesują się piłką, a nawet takie, które się na niej znają! Czemu miałyby być gorsze w ustalaniu taktyki, anazliowaniu meczów czy trenowaniu?
No chyba, że jedynym argumentem jest to, że piłkarze nie będą jej szanować. Ale to zależy od tego jakim jest się człowiekiem. W szkole może uczyć nauczycielka, ale trenować (uprościjmy to do "uczyć grać w piłkę") to już nie może?

19

@l0Messini wybory są raz na 4 lata. Więc nie rozumiem zdziwienia, szczególnie teraz gdy przechodzimy okres wyborczy.

17

Ja jestem zdania, że i po gwałcie i gdy jest zagrożenie życia matki i gdy dziecko urodzi się chore jak najbardziej powinna mieć wybór. Oddanie do adopcji nie jest rozwiązaniem, bo chyba każdy dobrze wie jak wygląda proces adopcji w Polsce, gdzie nawet zdrowe dzieci mają małe szanse. A co dopiero chore? Czy ktoś będzie chciał adoptować nie swoje chore dziecko?

17

Piękne słowa o zdobytej bramce. " Świetne podanie od Sergiego Roberto, potem znakomite przepuszczenie piłki przez Luisa i gol." wysoko ceni Roberto i Suareza, a jego bramkę która jednak była z tego wszystkiego najważniejsza skomentował tylko słowem "gol". Naprawdę robią w La masi dobra robotę w wychowaniu tych dzieci i młodzieży, charakter Aleni ma w tym największe znaczenie, ale myślę że szkółka dołożył cegiełkie do takiego zespołowego myślenia.