Następny mecz:  Eibar  -  Barcelona     ·  Sobota, 19 października 13:00  ·  9. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

.

Zainteresowania:

bieganie, piłka nożna, książki

Ulubiony zawodnik:

.

Ulubione zespoły:

Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

.

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

17 marca 2016

Dni w serwisie

1307

Liczba komentarzy

269

Ocena komentarzy

+263

Najlepiej oceniane komentarze
  • Zer0

    Przez to wracanie do meczu z Valencją, pooglądałam sobie tę akcję z butelką, z różnych perspektyw i w spowolnieniu. Pewnie już nie jedna osoba tu to napisała, ale chcę się tu z wami podzielić jednym. Butelka uderzyła najpierw Neya, potem poleciała na głowę Messiemu, a potem dostał Suarez. Już pomijając ich lekkie naciągnie to mocno zaimponował mi Messi nie dość, że się nie wyłożył na ziemię to trochę tam na nich pokrzyczał, nie powinnam tego pochwalać, ale jako kapitan uważam, że zachował się jak trzeba i nie trzeba go było uspokajać, tylko wystarczyło jak go Digne lekko pociągnął. No i najbardziej, że nie cackał się jakoś specjalnie z Neymarem i zamiast stać nad nim to próbował go podnieść. A w tym czasie reszta się porozchodziła.

  • Zer0

    Nie rozumiem waszego bulwersu o kobietę trenera XD Sami dobrze wiecie, że są kobiety które interesują się piłką, a nawet takie, które się na niej znają! Czemu miałyby być gorsze w ustalaniu taktyki, anazliowaniu meczów czy trenowaniu?
    No chyba, że jedynym argumentem jest to, że piłkarze nie będą jej szanować. Ale to zależy od tego jakim jest się człowiekiem. W szkole może uczyć nauczycielka, ale trenować (uprościjmy to do "uczyć grać w piłkę") to już nie może?

Ostatnie wystawione oceny

33. kolejka La Liga Niedziela, 23 kwietnia 20:45 Transmisja: Eleven

Gorące tematy